terazmuzyka.pl
Newsy 411V  
mg | 22 października 2019
1

Johnny Cash i Bob Dylan we wspólnym utworze. Posłuchaj „Wanted Man”!

Zbliża się premiera wydawnictwa Boba Dylana, na której znajdą się nagrania z sesji z Nashville. Pierwszą jego zapowiedzią jest utwór, który artysta nagrał wraz z Johnnym Cashem.

Kilka tygodni temu pojawiła się zapowiedź wydawnictwa Boba Dylana, na którym znajdą się nagrania pochodzące z sesji ze studia w Nashville, a które pochodzą z 1969 roku. Wydawnictwo z serii „Bootleg Sessions” opublikowane zostanie 1 listopada nakładem Columbia/Legacy Records. Znajdzie się na nim niespełna 50 nagrań, z których większość nigdy wcześniej nie ujrzała światła dziennego.

Jednym z rarytasów jest kompozycja „Wanted Man”, którą Dylan nagrał wspólnie z Johnnym Cashem. Utwór doczekał się jedynie wersji demo, z którą od teraz możemy zapoznać się w serwisie YouTube:

Utwór „Wanted Man” jest nam oczywiście znany, ponieważ opublikowany został na płycie Johnny’ego Casha o tym samym tytule, która swoją premierę miała w 1994 roku. Powyższa wersja jest jednak jedyną, w której usłyszeć możemy również Boba Dylana.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 23.10.2019, 08:27 #1
Tak, cała Ameryka w pigułce... for drive... a Dylan lepszy kompozytor niż pieśniarz, szczególnie w porównaniu z Cashem... good song
Zobacz także
Newsy 674V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group