terazmuzyka.pl
Newsy 8782V  
rf | 4 lutego 2020
35

James Hetfield o przyszłości Metalliki: Nie wiem, co się stanie

James Hetfield niedawno opuścił odwyk i spotkał się z fanami na wystawie poświęconej starym samochodom.

James Hetfield 30 stycznia otworzył wystawę w Los Angeles, na której pokazano 10 zabytkowych samochodów należących do wokalisty Metalliki. Był to jego pierwszy publiczny występ od czasu, kiedy jesienią 2019 roku postanowił udać się na odwyk.

Zobacz zdjęcia i film z wystawy

W ramach wystawy miało miejsce też spotkanie z fanami, na którym James odpowiadał na pytania. Jedno z nich brzmiało, kiedy ukaże się nowa płyta Metalliki. James odparł:

Dobre pytanie. Nie wiemy. Teraz siedzę w muzeum Petersena i nie wiem, co się dalej stanie. I to jest piękne. Kiedyś usiądziemy i zastanowimy się, jakie rozwiązanie jest dla nas najlepsze. Ale nie wiem, do jakich wniosków dojdziemy. Karmimy się lękiem przed nieznanym. Odrobina lęku daje nam odczuć, że żyjemy.

Ostatni album Metalliki ukazał się w 2016 roku pod tytułem „Hardwired... To Self-Destruct”. W 2020 roku Metallica ma zaplanowanych trochę koncertów, między innymi tych, które w zeszłym roku trzeba było odwołać przez odwyk Jamesa.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (35)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Prophet of Doom [83.27.***.***] dodano: 02.02.2020, 14:51 #1
Ja wiem co się stanie. Zestarzeją się i umrą. Jak my wszyscy.
Maciej [46.186.***.***] dodano: 02.02.2020, 15:53 #2
Powini dać sobie spokój i przejść do historii. Od śmierci Cliffa jest ciągła walka o życie kapeli. Newsted jedynie skuteczni utrzymywał ja przy życiu ale po jego odejściu lars i james tylko udają dobrą zabawę a jest męczarnia sobą.
Pokaż odpowiedzi (12)
Maciej [46.186.***.***] dodano: 02.02.2020, 16:20 #15
Powinni dać sobie spokój i przejść do historii. Od śmierci Cliffa jest ciągła walka o życie kapeli jedynie Newsted dał jej skuteczne utrzymanie a później tylko walka o życie Lars i James cały czas robią dobre miny do złej gry.
Bokser [37.47.***.***] dodano: 02.02.2020, 18:41 #16
Szukający czwartego
Miko [89.64.***.***] dodano: 02.02.2020, 20:45 #17
Metallica to od dawna sztucznie utrzymywany biznes. Jeśli przestaliby grać zbyt wiele osób pozostałoby bez środków do życia.
E.T. [95.41.***.***] dodano: 02.02.2020, 21:01 #18
A ja faktycznie skonczylem sluchac po czarnym albumie uwazam ze 4 pierwsze to prawdziwa Metallica. Wiem ze ppzniej tez cos fajnego nagrali ale na tych pierwszych to thrash tyle i tylko tyle
Pokaż odpowiedzi (1)
Puppet Master [217.96.***.***] dodano: 02.02.2020, 21:18 #20
Ale o co chodzi? Niech kończą kiedy chcą, dlaczego nikt nie napisze tak o The Rolling Stones? albo Iron Maiden? Tyłki bolą czy jak? Jak się nie podoba to nie trzeba na koncerty chodzić, ale panowie się trzymają świetnie, nie pitolą o odrodzeniu a potem leżą na scenie przez cały koncert, i stękają za byłymi żonami, ani nawet nie bełkotają niezrozumiale jakby byli w trakcie jedzenia, szacun o wielka Metallico!
Lars Lombardo [37.47.***.***] dodano: 02.02.2020, 23:02 #21
Czyli tak na prawdę nic nie powiedział o przyszłości Metalliki. W zasadzie ten news jest o niczym Uśmiech
Olin [85.221.***.***] dodano: 03.02.2020, 07:51 #22
Nie da się czytać tych komentarzy. Takie polskie mamroty i złożyczenie .

Grajcie nam i twórzcie kolejne genialne songi tego Wam drogi zespole życzę i nam fanom .
Adi [37.109.***.***] dodano: 03.02.2020, 20:31 #23
Mówicie że cztery pierwsze płyty są najlepsze? Otóż postawię trochę ryzykowne stwierdzenie i napiszę że tylko Ride The Lightning i Master Of Puppets są warte uwagi czyli właśnie te płyty nagrane z Cliffem Burtonem. And Justice For All przez wielu tak uwielbiany już tak dobry nie jest. Jego brzmienie jest fatalne a kompozycje przekombinowane. Smierc Cliffa pogrążyła ten zespół.
Pokaż odpowiedzi (1)
fan metaliki [150.254.***.***] dodano: 04.02.2020, 17:04 #25
Metalika skończyła się na Death Magnetic, wszystkie późniejsze albumy jak master of puppets czy czarna to już kicha..takie sa fakty a z faktami się nie dyskutuje!
Pokaż odpowiedzi (2)
Anonimowy [5.173.***.***] dodano: 04.02.2020, 20:14 #28
Ale wy ludzie macie problem...
Nikt Wam nie każe chodzić na koncerty i wydawać pieniędzy. Siedzicie, komentujcie i marudzicie. Marnujecie swój czas tylko. Jeżeli się coś nie podoba, to tam są drzwi. Pokażcie mi jeszcze jeden zespół z lat 80, który do tej pory istnieje i gra koncerty, robiąc przy tym wielkie show! Jeżeli ktoś nie był na koncercie to niech nie jęczy! Grają od 40 lat i nadal są w zajebistej formie. Nie mówiąc już o wspieraniu różnych organizacji i przekazywaniu pieniędzy na szczytne cele. Szacun dla Jamesa i całej Metallici.
Pokaż odpowiedzi (1)
Waldi [82.82.***.***] dodano: 05.02.2020, 17:35 #30
Panowie mam nadzieje ze dacie nam jeszcze dużo dobrej muzy!!!
Czekam na płyty i koncerty !
Trzymam kciuki za Jamesa
Pokaż odpowiedzi (1)
Sarkastycznie o autorze [46.169.***.***] dodano: 06.02.2020, 20:17 #32
Dziennikarz do H: Co dalej z zespołem Metallica?
H: Nie wiem.
Dziennikarz: Musze napisać o tym newsa.
ac/dc [89.64.***.***] dodano: 07.02.2020, 06:30 #33
metallica skonczyła sie na master........................
ac/dc [89.64.***.***] dodano: 07.02.2020, 06:31 #34
metallica skonczyła sie na master...............
Executioner dodano: 09.02.2020, 19:24 #35
Powinni nagrać zajebisty krążek żeby wszystkim zamknąć ryja albo się rozpaść i zamilknąć na zawsze jak ma nadal tak być.