terazmuzyka.pl
Newsy 650V  
mg | 4 grudnia 2019
1

Jack Black i Jack White opublikowali pierwszy wspólny utwór [AUDIO]

Choć kompozycja „Don’t Blow It, Kage” podpisana jest przez zespół Tenacious D, podczas jej nagrywania aktywny udział wziął Jack White.

Kilka miesięcy temu na kanale Jacka Blacka JablinskiGames w serwisie YouTube pojawił się 17-minutowy film zatytułowany „Jack Gray”. Zawiera on między innymi relację ze spotkania White'a i Blacka. Po wielu latach próśb ze strony fanów ta kooperacja doszła do skutku, a  jej efektem ma być premierowy materiał muzyczny. Wspomniany film nie zawiera jednak nawet fragmentu nagranej przez oby panów muzyki. Kamerzysta nie został ponadto zaproszony do studia Third Man Records.

Choć wtedy nie zdradzono żadnych szczegółów, później dowiedzieliśmy się więcej na temat Jack Gray. Premierowe wydawnictwo ujrzało światło dzienne 29 listopada i pojawiło się – co oczywiste – nakładem należącego do Jacka White’a Third Man Records. Jest to 7-calowy winyl, na którym znalazły się dwie premierowe kompozycje. Płyta, zgodnie z zapowiedzią, wydana została z okazji organizowanego na Black Friday Record Store Day.

Jedną z kompozycji jest „Don’t Blow It, Kage”, która właśnie pojawiła się w serwisach streamingowych. Udostępniona została przez zespół Tenacious D, ale jako jej producent wpisany jest Jack White. Posłuchajcie:

 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Piotr Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 04.12.2019, 14:05 #1
"Leśne dziadki" live in studio?!
Zobacz także
Newsy 675V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group