terazmuzyka.pl
Newsy 1745V  
rf | 1 maja 2020
80

Iron Maiden zapowiada wznowienia klasycznych płyt koncertowych

Zespół Iron Maiden kontynuuje wznowienia klasycznych płyt. Tym razem czas na płyty koncertowe.

Po kilku seriach wznowień płyt studyjnych zespół Iron Maiden postanowił zabrać się za płyty koncertowe. Grupa zapowiedziała wydanie dwóch klasycznych albumów. Pierwszy z nich to „Live After Death” z 1985 roku a drugi to „Rock In Rio” z 2001 zawierający zapis gigantycznego koncertu w Brazylii, który dostępny jest także w wersji wizyjnej. Obie płyty ukażą się w zremasterowanych wersjach 19 czerwca.

Ponadto „Live After Death” ukaże się także w specjalnej wersji w formie boxu z figurką Eddiego i specjalną naszywką.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (80)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Werr [89.64.***.***] dodano: 01.05.2020, 19:55 #1
To kupię na bank!
Pokaż odpowiedzi (6)
Łubudubu [194.68.***.***] dodano: 01.05.2020, 21:17 #8
Chcą pierniki trochę kaski wydębić od jeleni. Może podreperują kryzysowy budżet. Posiadłości same się nie utrzymają.
Pokaż odpowiedzi (10)
Hakker [89.64.***.***] dodano: 01.05.2020, 21:58 #19
Ciekawe, czy inne wznowią?
Pokaż odpowiedzi (3)
Isaburo [94.254.***.***] dodano: 02.05.2020, 01:06 #23
U niech to norma.
Pokaż odpowiedzi (3)
Jaja [77.255.***.***] dodano: 02.05.2020, 01:20 #27
Nie wiem jaki sens wznawiać "rock in Rio"... Swoją drogą ciekawe czy wznowią też chociażby "a real live dead one" i "live at Donington"
Pokaż odpowiedzi (9)
Vox populi [5.173.***.***] dodano: 02.05.2020, 07:52 #37
Lubudubu sam jesteś stary piernik Maiden to marka sama w sobie chociaż te boxsy to masowka niestety robione są na sztukę kupiłem jeden i nie polecam szkoda kasy
Pokaż odpowiedzi (4)
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 02.05.2020, 08:01 #42
Ciekawe, kiedy ukaże się czwarta część historii zespołu na DVD...
Pokaż odpowiedzi (5)
Awwer [89.64.***.***] dodano: 02.05.2020, 14:57 #48
Ciekawe co z koncertami 2020? Sądzę, że Warszawę przełożą.
Pokaż odpowiedzi (1)
eddie [178.128.***.***] dodano: 02.05.2020, 16:04 #50
Iron Maiden zamienią się niedługo w KIss :(
Pokaż odpowiedzi (8)
Doktorek dodano: 03.05.2020, 09:58 #59
Jak na podwójny album, to nawet po przystępnej cenie (55 - 62 PLN).
Mietek [82.160.***.***] dodano: 03.05.2020, 13:58 #60
Słabo. Zamiast odgrzewać kotlety lepiej jakby panowie przeszukali archiwa i wydali jakiś koncert po trasie SIT, POM albo Killers
Pokaż odpowiedzi (3)
Endrju [89.64.***.***] dodano: 03.05.2020, 17:41 #64
Ludziska! Coś wiadomo w temacie nowego albumu? Bo wszystkie płyty live mam...
Pokaż odpowiedzi (3)
Monika [89.228.***.***] dodano: 04.05.2020, 08:14 #68
Ktos słucha jeszcze tych wyjców.
Pokaż odpowiedzi (5)
Berko [89.228.***.***] dodano: 04.05.2020, 08:16 #74
Wydanie kasy na ironia to jakby wyrzucił do jeziora. Szkoda czasu I wysiłku.ale grono ameb kupi.
Pokaż odpowiedzi (2)
Doktur Longin [157.245.***.***] dodano: 04.05.2020, 11:41 #77
e ty doktorek, zapisz sobie coś na schiza
Audiofan [109.95.***.***] dodano: 05.05.2020, 14:02 #78
Jak czytam zremasterowane, to aż mam gęsią skórkę. Mam pokrętło volume, które działa w ten sposób, że jak mam 1-5 to jest cicho. Po tych poprawkach od 1 do 20 jest cały czas głośno. Męka na dłuższą metę..
Pokaż odpowiedzi (1)
zdzih [79.191.***.***] dodano: 09.05.2020, 00:59 #80
klasyczną dmuchaną lalkę o imieniu eddie poproszę