terazmuzyka.pl
Koncerty 3528V  
mg | 15 listopada 2019
53

Iron Maiden na PGE Narodowym. Wejściówki w sprzedaży ogólnej!

Planujesz wybrać się na polski koncert Iron Maiden? Bilety na występ zespołu, który odbędzie się na PGE Narodowym, własnie trafiły do sprzedaży.

Iron Maiden powróci do Europy na serię koncertów w 2020 roku podczas ostatniego etapu Legacy Of The Beast Tour. W związku z tą trasą zespół 5 lipca zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Wcześniejsze dwa koncerty grupy, które odbyły się w Krakowie, zostały całkowicie wyprzedane. Jako support zaprezentują się zespoły Within Temptation oraz Lord of the Lost.

Właśnie do sprzedaży trafiły wejściówki na polski koncert Iron Maiden:

Iron Maiden sukcesywnie wznawia całą swoją dyskografię. Pod koniec tego roku do sprzedaży trafi ostatnia seria takich wznowień. Obejmie ona płyty „Dance Of Death”, „A Matter Of Life And Death”, „The Final Frontier” i dwupłytowy album „The Book Of Souls” z 2015 roku. Tradycyjnie jedna z płyt ukaże się także w specjalnym boksie zawierającym figurkę Eddiego. W tej serii będzie to „A Matter Of Life And Death”.

Tymczasem Adrian Smith planuje wydanie autobiografii. Książka zatytułowana „Monsters Of River And Rock: My Life As Iron Maiden's Compulsive Angler” ma liczyć 288 stron i ukazać się w maju 2020 roku.

Komentarze (53)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Kristoff [185.44.***.***] dodano: 15.11.2019, 11:22 #1
Jedno pytanie, dlaczego nie dostępnej pełnej opcji zakupu, a jedynie wybrane sektory?
Pokaż odpowiedzi (5)
Ego [89.64.***.***] dodano: 15.11.2019, 11:32 #7
Może dlatego, że liczą tylko na 30 - 35k?
Pokaż odpowiedzi (3)
W [5.173.***.***] dodano: 15.11.2019, 14:26 #11
Wcześniej była przedsprzedaż dla fanclubu i dla klientów Citibank dlatego nie wszystkie bilety są dostępne
Pokaż odpowiedzi (5)
kadakrystian dodano: 15.11.2019, 15:24 #17
Bilet kupiony!
Do zobaczenia na Narodowym!
UP THE IRONS!!!
Pokaż odpowiedzi (1)
Zatoichi [37.47.***.***] dodano: 15.11.2019, 17:47 #19
Słabizna, odcinanie wyblakłych kuponów. Wolę zdecydowanie pojechać do Budapesztu na Judas Priest..Wszystko
Pokaż odpowiedzi (5)
Longinus dodano: 15.11.2019, 18:10 #25
Też kupiony. Jakaś pula tych tańszych biletów była w przedsprzedaży (były trzy transze pre-sales). Jednak górne trybuny po bokach chyba dopiero uruchomią. Normalne, ze nie rzucili wszystkiego na pierwszy ogień,,,
Pokaż odpowiedzi (3)
Mieki [89.65.***.***] dodano: 15.11.2019, 23:27 #29
Ja bojkotuję ten koncert chociaż uwielbiam Iron Maiden. To co wyprawiają firmy organizujące takie wydarzenia przekracza jakie kolwiek granice. 300 zł za płytę to już lekka przesada. A za 180 brak w otwartej sprzedaży. Niech bawią się vipy z city. Żenada
Pokaż odpowiedzi (3)
Miningeng [37.30.***.***] dodano: 16.11.2019, 09:10 #33
Kto organizuje koncerty w tej studni...akustyka do dupy . Jak już chcą w Warszawie to nich lepiej na lotnisku Bemowo zrobią..kolejny koncert w Polsce który olewam z powodu obiektu..byłem tam raz na koncercie miałem teoretycznie dobre miejsce i gówno słyszałem...obiekt dla głuchych ..
Pokaż odpowiedzi (1)
Longinus dodano: 16.11.2019, 10:26 #35
Tyle o trasie:

BREAKING NEWS: IF YOU WANT TO WITNESS MAIDEN ON 2020 TOUR - JUST HURRY UP! BE QUICK OR BE DEAD!

Today many places in Europe were put on general sales and now (after 10 hours) we have the first effects. Dates in Spain, Germany, Sweden, Czech Republic, Austria, France are selling incredible, even better than in 2018!

Let's talk about the results!
1. In Barcelona, well over 30.000 tickets were sold from the over 45,000 on sale.
2. In Gothenburg over 45.000 tickets were sold from 56.000 available.
3. In Prague, well over 28.000 tickets were sold, when 33.000 were put on sale.
4. In Cologne over 30.000 tickets were sold from 46.000 available!
5. In Stuttgart, well over 38.000 tickets were sold from 45.000 tix!
6. In Bremen, sales are extremely good so far (75 - 80%).
7. In Paris, the brand new record was achieved. Over 35.000 tickets were sold just in a few minutes! Former capacity was increased to 40.000 places!
8. Melbourne date was sold out in advance.
9. More than 15.000 tickets were sold for Vienna stadium show in Austria!

Rest of the dates are doing good. We can tell every festival date's going to do incredibly well. Probably capacity of some sites will be increased (Tons of Rock Festival, Bestival, Rockfest Tampere). IF YOU WANT TO WITNESS MAIDEN ON 2020 TOUR - JUST HURRY UP! BE QUICK OR BE DEAD!

P.S.: A Courtesy to Iron Maiden Italia.
Pokaż odpowiedzi (1)
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 16.11.2019, 13:07 #37
"Ironiczni" znowu atakują i jak ktoś tutaj już wcześniej zauważył: "dlaczego Bruce D. tak krzyczy jak Cugowski?!..."
Pokaż odpowiedzi (2)
Queed [89.64.***.***] dodano: 16.11.2019, 15:50 #40
Ludzie, co wam daje wypisywanie o mankamentach Narodowego, cenach, czy biletach. Kto ma być ten przyjdzie, ryzyko ponosi organizator a prawdziwi fani i tak będą. Po co wam to? Chcecie innym obrzydzić tą imprezę. Nie chcesz - nie jedź i nie obrzydzaj zabawy innym. Proste?!
Pokaż odpowiedzi (1)
Longinus dodano: 16.11.2019, 16:40 #42
Dokładają w dolnych partiach bilety, znaczy jest zbyt. A wy, którzy lubicie narzekać, lepiej pomyślcie, co się stanie, kiedy za parę lat już nie będziecie mogli ich zobaczyć?
SZRECK [89.64.***.***] dodano: 16.11.2019, 17:36 #43
No i bilet jest!
Pokaż odpowiedzi (1)
Eddie [5.184.***.***] dodano: 16.11.2019, 18:28 #45
Dlaczego warszawa najgorzej i jeszcze narodowy, chyba pojadę do Pragi!!!
Pokaż odpowiedzi (3)
Bawarian [89.64.***.***] dodano: 16.11.2019, 20:00 #49
Cieszmy się, że jeszcze grają!
Longinus dodano: 16.11.2019, 20:01 #50
Prawdziwi fani się odliczą!
Pokaż odpowiedzi (2)
boston bez kasy dodano: 18.11.2019, 10:22 #53
Bilet na płytę kupiony. Widziałem oba koncerty w zeszłym roku w Krakowie. Naprawdę warto.