terazmuzyka.pl
Film / serial 685V  
mg | 25 lutego 2019
1

„Irlandczyk”. Zobacz zapowiedź nowego filmu Martina Scorsese [WIDEO]

Netflix publikując zapowiedź „Irlandczyka” zaraz po zakończeniu oscarowej gali jasno dał do zrozumienia, że w przyszłym roku chce powalczyć o najważniejsze wyróżnienie przemysłu filmowego.

Kolejne doniesienia związane z filmem „Irlandczyk” mogą napawać optymizmem, ponieważ – wiele na to wskazuje – będziemy mieli do czynienia z produkcją znakomitą. Potwierdza to nie tylko nazwisko reżysera, ale również obsada, w której znalazły się takie znakomitości jak Robert DeNiro, Al Pacino, Harvey Keitel czy Joe Pesci. Scorsese pracuje na scenariuszu przygotowanym na podstawie książki „Słyszałem, że malujesz domy” Charlesa Brandta. I to kolejny ciekawy punkt całego projektu.

Za „Irlandczyka” odpowiedzialna jest platforma Netflix, która nabyła prawa do produkcji już w 2017 roku. Od tamtej pory trwają prace na oczekiwanym przez wielu filmem. Właśnie w sieci pojawiła się jego pierwsza oficjalna zapowiedź. Opublikowana chwilę po zakończeniu oscarowej nocy może sugerować, że Netflix w przyszłym roku będzie chciał powalczyć z „Irlandczykiem” o najważniejsze wyróżnienie. Czy to się uda? Przekonamy się jesienią, kiedy film trafi na platformę.

Poniżej wspomniany trailer:

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kwakus [89.229.***.***] dodano: 15.03.2019, 20:33 #1
Chłopcy z ferajny .....po latach
Zobacz także
6

Kolejny słynny reżyser krytykuje filmy Marvela

rf | fot. Georges Biard | 20 października 2019
3

„Martwe zło” powróci

rf | 8 października 2019
2

Martin Scorsese: Filmy Marvela to nie kino

rf | fot. Siebbi | 5 października 2019
1

„Kult. Film” wkrótce w kinach

rf | 30 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group