terazmuzyka.pl
Koncerty 637V  
rf | 16 października 2019
0

Impreza i odsłuch płyt Motörhead z okazji premiery jubileuszowego boksu

Już niedługo w Warszawie odbędzie się specjalna impreza połączona z odsłuchem nowego boksu zespołu Motörhead.

24 października o godzinie 19.00 w warszawskim klubie No Problem przy ulicy Brackiej 20 odbędzie się specjalny wieczór poświęcony Motörhead i Lemmy’emu Kilmisterowi. Okazją jest wydanie specjalnego boksu z okazji 40-lecia płyt „Overkill” i „Bomber”, na którym znajdzie się wiele niepublikowanych nagrań.

Sprawdź zawartość nowego boksu Motörhead

Imprezie towarzyszyć będzie odsłuch płyt oraz dyskusja z udziałem takich gości jak Adam Nergal Darski, Vienio i Haldor Grunberg, a którą poprowadzi Marcin Bąkiewicz. Wstęp na imprezę jest darmowy, a pierwszych 15 gości otrzyma płytę Motörhead w prezencie.

Boks zawierać będzie oryginalne płyty na 180-gramowych winylach, w przygotowanym specjalnie masterze z oryginalnych nagrań oraz dwie podwójne płyty z niepublikowanymi dotąd koncertami z trasy z 1979 roku. Poza tym 7-calowy singiel, płytę ze specjalnymi wersjami i niepublikowanymi dotąd wersjami utworów oraz nagraniami ze stron B singli. Ponadto znajdzie się w nim także: 40-stronicowa książeczka z wywiadami, historią i niepublikowanymi zdjęciami, kolekcja przypinek i wiele innych dodatków dla kolekcjonerów i fanów zespołu. Premiera boksu 25 października.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group