terazmuzyka.pl
Konkursy 676V  
mg | 19 czerwca 2018
2

Ice-T zaprasza, a my rozdajemy bilety na koncerty Body Count [KONKURS]

Wielkimi krokami zbliżają się dwa koncerty Ice-T i zespołu Body Count. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym wygrać możecie wejściówki na oba występy.

Legendarna grupa Body Count, w której występuje raper Ice-T, wystąpi 26 czerwca w warszawskiej Progresji i dzień później w krakowskim klubie Studio. Koncerty już niedługo, a frontman postanowił zaprosić polskich fanów na wspomniane koncerty.

Wielka Czwórka znowu zagra?

Nagranie znaleźć można na profilu organizatora, agencji Go Ahead:

Przy okazji zaproszenia wystosowanego przez Ice-T, my również mamy dla Was niespodziankę. W zorganizowanym przez nas konkursie wygrać możecie po dwa podwójne zaproszenia na oba koncerty Body Count! Wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe:

Która płyta Body Count jest Twoim zdaniem najlepsza? Odpowiedź ciekawie uzasadnij. 

Odpowiedzi – podpisane imieniem, nazwiskiem oraz koncertem, który chcielibyście zobaczyć (Warszawa lub Kraków)  – przysyłajcie na adres redakcja@terazmuzyka.pl. Spośród nadesłanych wiadomości wybierzemy cztery najciekawsze (po dwie na każde z miast). Ich autorzy otrzymają podwójne zaproszenia na wybrany koncert. 

Odpowiedzi należy przysyłać do 22 czerwca 2018 roku do godziny 23:59. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą e-mailową. 

Body Count to amerykańska grupa rapcore’owa, powstała w 1990 roku w Los Angeles z inicjatywy Ice-T i Erniego C. Kiedy w 2013 roku Ice-T ogłosił, że zespół rozpoczął prace nad nowym albumem – w środowisku muzycznym zawrzało. Temperaturę dodatkowo podniósł wielki powrót na scenę, na festiwalu Fun Fun Fun Fest. Skład Body Count tworzą, oprócz Ice-T i Erniego CVincent PriceIll Will i Juan Garcia.

Ostatni album grupy, „Bloodlust”, wydany został w marcu ubiegłego roku. W pierwszym tygodniu sprzedaży zadebiutował na trzecim miejscu brytyjskiego zestawienia Rock & Metal Chart. Na płycie wystąpili gościnnie Dave Mustaine (Megadeth), Max Cavalera (ex-Sepultura, Soulfly) i Randy Blythe (Lamb Of God).

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
TimTimebomb [31.0.***.***] dodano: 23.06.2018, 22:10 #1
Redakcji, kiedy można się spodziewać wyników konkursu? Uśmiech bo sprawdzam maila co 5 minut Mrugnięcie
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 25.10.2019, 08:29 #2
Black racism?! Och no... but Slayer is good
Zobacz także
Konkursy 445V  
3

Dżem w Stodole: wygraj podwójne zaproszenie na koncert [KONKURS]

rf | fot. Stodoła | 21 października 2019
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group