terazmuzyka.pl
Newsy 707V  
rf | fot. materiały prasowe | 10 sierpnia 2018
0

Hunter będzie koncertował z perkusistą Acid Drinkers

Zespół Hunter ogłosił, że na najbliższych koncertach na bębnach zagra Ślimak z Acid Drinkers. Czy to tylko tymczasowa współpraca, czy zmiana składu na stałe?

W zespole Hunter na co dzień bębni Dariusz „Daray” Brzozowski, który jest także perkusistą norweskiego zespołu Dimmu Borgir. Jako że Dimmu Borgir w najbliższych planach ma koncerty, Hunter znalazł na zastępstwo nie byle kogo.

Jak poinformowała grupa na najbliższych koncertach Daraya zastąpi Ślimak z Acid Drinkers i Siq. W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać:

Mamy dla Was nie lada niespodziankę

W związku z tym, że Daray zaczął ponownie grać koncerty z Dimmu Borgir - w terminach kolizyjnych zastąpi go nie kto inny tylko sam... Uwaga! Werble!!! ... ŚLIMAK!!! Maciej 'Ślimak' Starosta (Acid Drinkers) Perkusyjna bestia z Acid Drinkers !!! A więc przedstawiać go nikomu nie trzeba  To przecież wciąż żyjąca legenda  Jako, że jesteśmy jego fanami od zawsze - uszczęśliwił nas bardzo, gdy po wspólnej trasie z SIQ (w którym również gra i sika za bębnami ) zaoferował swoją pomoc, w razie gdybyśmy jej potrzebowali. I okazało się, że stanie się to już na dwóch najbliższych koncertach -

17.08 w Kazamatach w ZAMOŚCIU i dzień później,

18.08 na Cieszanów Rock Festiwal

Jesteśmy już po pierwszych próbach.. I jest... WOW!!!

Ciężko przewidzieć ile takich koncertów jeszcze się zdarzy, ale już wiemy, że każdy będzie dla nas dużym wydarzeniem, na które zresztą serdecznie Was zapraszamy

Poniżej możecie obejrzeć także fragment próby zespołu Hunter ze Ślimakiem.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 123V  
2

Jack White wskazuje zespoły, które są nadzieją rocka

rf | fot. David James Swanson | 17 lipca 2019
Newsy 2531V  
Newsy 2829V  
10

Sharon Osbourne zaatakowała byłego basistę Ozzy'ego

rf | fot. Eva Rinaldi | 13 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group