terazmuzyka.pl
Konkursy 840V  
mg | 21 listopada 2017
17

Hey w jubileuszowej trasie. Rozstrzygnięcie konkursu

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa trasa zespołu Hey, dlatego podsumowujemy nasz konkurs, w którym do wygrania były wejściówki na kilka występów formacji.

Koncerty w ramach „Fayrant Tour” to niewątpliwie unikatowe wydarzenia. Na trasie oprócz największych przebojów i wspomnień pojawią się także znakomici goście. Specjalnie z tej okazji do zespołu dołączy założyciel, Piotr Banach. Swoje występy na poszczególnych koncertach potwierdzili również: Beata KozidrakDawid PodsiadłoAnia DąbrowskaTitusBrodkaO.S.T.R.Mela KotelukIgor Herbut oraz Paulina i Natalia Przybysz.

Black Label Society prezentuje utwór z nowej płyty

W związku z tą cieszącą się ogromną popularnością trasą koncertową mieliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były bilety na kilka koncertów. Oto zwycięzcy podzieleni na miasta:

Warszawa (24.11) – Torwar

  • Łukasz Malinowski 
  • Sławomir Uzarski 
  • Daniel Karycki 
  • Magda Nowakowska

Szczecin (25.11) – Arena Szczecin

  • Iwona Jasińska
  • Radek Bruch
  • Janusz Kowalczyk
  • Mirosław Makowski

Wrocław (26.11) – Hala Orbita

  • Justyna Dzedzej
  • Paulina Żydowska
  • Sebastian Sikora
  • Przemek Niciak

Poznań (2.12) – Hala Arena

  • Junusz Prokop
  • Oskar Nowicki
  • Michał Marek
  • Ola Wróblewska

Gdańsk (3.12) – Ergo Arena

  • Joanna Mirek
  • Darek Protasiewicz
  • Filip Kowalski
  • Ula Aleksandrowska

Kraków (6.12) – Tauron Arena

  • Jakub Czopek
  • Dominik Paprocki 
  • Aleksandra Mrowicka 
  • Monika Lemaniak 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Bilety wyślemy na skrzynki e-mailowe, z których wysłaliście prace konkursowe (wejściówki do samodzielnego wydrukowania!). 

Trasie towarzyszyć będzie premiera dwupłytowego jubileuszowego albumu „CDN” zawierającego największe przeboje zespołu. Wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.

Komentarze (17)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Łukasz [78.88.***.***] dodano: 22.11.2017, 19:39 #1
A te bilety już wysyłaliście? Bo nic nie dostałem :(
Pokaż odpowiedzi (4)
Radek [89.64.***.***] dodano: 23.11.2017, 11:52 #6
Kiedy bilety zostaną wysłane?
tombo77 [89.64.***.***] dodano: 23.11.2017, 19:05 #7
Pojedyńczy bilet? Kto sam chodzi na koncerty? Wszędze indziej wygrywa się bilet dla siebie i osoby towarzyszącej. Zastanówcie się następnym razem.
tysia [95.143.***.***] dodano: 24.11.2017, 07:21 #8
Dokładnie.. Szczególnie, że zadanie wymagało nieco pracy.. mogłoby być mniej wygranych ale za to po dwie wejściówki. Swoją drogą nadal czekam na maila, a koncert tuż tuż...:/
Biedrona80 [80.51.***.***] dodano: 24.11.2017, 09:05 #9
Drodzy konkursodawcy, proszę o informację kiedy będziecie rozsyłać bilety na koncert? Jutro koncert w Szczecinie, a ja nawet nie wiem czy otrzymam bilet/bilety. Powiem szczerze, że taka opieszałość i brak konkretów, przyćmiewają mi radość z wygranej.
Poza tym nie wiem, czy otrzymam jeden bilet czy dwa. Nie ukrywam, że wygrana miała być niespodzianką dla męża, który namówił mnie do wzięcia udziału w Waszym konkursie. Byliśmy przekonani, że to będzie nasza wspólna wygrana. Powiem szczerze, że będzie mi nieswojo jeśli będę miała iść na ten koncert sama. Jeśli w ogóle wygrana do mnie dotrze. Bardzo nas ucieszyła możliwość wygranej gdyż bilety w Szczecinie już dawno rozeszły się. Pozdrawiam.
Teraz śmok [89.64.***.***] dodano: 24.11.2017, 20:42 #10
Przysłali bilet na dzień przed koncertem. Masakra. Jeden bilet żenada. Wasz konkurs więcej przyniósł rozczarowania niż zabawy. Niesmak jak pozostawiliście sprawia że żegnam się z waszą stroną na zawsze.
NICK [195.94.***.***] dodano: 25.11.2017, 05:58 #11
Bilet dostałam dzień przed koncertem. Ani zaplanować, ani kupić drugi bilet bo nie wiadomo bylo jaki bilet się otrzyma. Brak profesjonalizmu.
:( [195.94.***.***] dodano: 25.11.2017, 05:59 #12
:(
Paulina [37.47.***.***] dodano: 25.11.2017, 20:04 #13
a co, jak jutro jest koncert a biletu ciągle nie mam?:(
Paulina [83.30.***.***] dodano: 25.11.2017, 21:46 #14
A co jak jutro koncert, a ciagle nie mm biletu?
Pokaż odpowiedzi (1)
dr.zoidbergh [91.196.***.***] dodano: 26.11.2017, 16:16 #16
Drodzy komentujący, wychodzi z Was januszowa cebula w najlepszym wydaniu. W informacji o ogłoszeniu konkursu była mowa, że TR rozdaje po cztery bilety na każdy koncert. Odrobina zdrowego rozsądku podpowiada, że chodziło o pojedyncze bilety. Jak komuś taka nagroda nie odpowiadała, to nie musiał brać udziału w konkursie. Ale nie, każdy chciałby podwójne zaproszenie. A najlepiej pakiet rodzinny. I jeszcze to narzekanie, że najtańszy bilety... no ludzie, liczyliście na bilet VIP, ze wspólną kolacją z zespołem, całonocną imprezą i workiem koksu na bekstejdżu? Ogarnijcie się trochę zamiast po staropolsku narzekać.
grabarz [194.105.***.***] dodano: 30.11.2017, 20:28 #17