terazmuzyka.pl
Pitbulek 1457V  
rf | 14 maja 2020
0

Guns N' Roses wypuścili koszulki, którymi zakpili z amerykańskiego prezydenta [FOTO]

Zespół Guns N’ Roses wypuścił koszulki z aluzją do popularnego filmu z Donaldem Trumpem.

Jakiś czas temu internet obiegł film z Donaldem Trumpem, który odwiedził fabrykę masek w Phoenix. Uwagę przyciągnął fakt, że była to fabryka produkująca maski przeciw koronawirusowi, a Donald Trump był bez maski, podczas gdy w tle rozbrzmiewał utwór „Live And Let Die” w wersji Guns N’ Roses.

Zespół Guns N’ Roses zareagował na to wypuszczając koszulki z napisem „Live N’ Let Die With COVID 45”. Cały dochód z koszulek zostanie przeznaczony na fundację Musicares.

Guns N’ Roses został zmuszony do odwołania letniej trasy koncertowej w Europie. W oświadczeniu możemy przeczytać:

Do rodziny GN’R: Niestety, europejska trasa koncertowa nie dojdzie do skutku. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, a my chcemy chronić naszych fanów, członków załogi i muzyków. Ciężko pracujemy z promotorami, przedstawicielami obiektów i miastami nad kolejnymi krokami. Gdy coś ustalimy, poinformujemy o tym bezzwłocznie.

Zespół miał w planach występ w Polsce – zapowiedziany był na 17 czerwca tego roku, a odbyć miał się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. W najbliższym czasie powinny zostać podane nowe daty europejskich koncertów.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 740V  
0

Brian Johnson (AC/DC) wspomina, jak ukradł płytę Boba Dylana

rf | fot. Weatherman90 | 17 czerwca 2020
Pitbulek 2106V  
2

Geezer Butler (Black Sabbath) wspomina najgorsze doświadczenie z narkotykami

rf | fot. Warner Bros. Records | 15 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group