terazmuzyka.pl
Newsy 1403V  
rf | 16 maja 2019
0

Guns N' Roses chciał grać z Izzym Stradlinem

Duff McKagan przyznał, że Guns N’ Roes chcieli ruszyć w trasę z Izzym Stradlinem. Dlaczego się nie udało?

Gdy Guns N’ Roses reaktywował się w 2016 roku w składzie znaleźli się oryginalni członkowie: Axl Rose, Slash i Duff McKagan. Wielu liczyło, że pojawi się też oryginalny gitarzysta, Izzy Stradlin, tak się jednak nie stało. Dlaczego?

Guns N' Roses pozwali browar

Okazuje się, że sami członkowie Guns N’ Roses mieli wielką nadzieję na powrót Izzy’ego. Duff McKagan w wywiadzie „Classic Rock Magazine” powiedział:

Nie wiem, jaka jest prawda. Ale zdecydowanie chcieliśmy, żeby zagrał. Myślę, że on też to rozważał, ale nigdy nie zjawił się na próbie.

Mieliśmy ustawione dla niego wzmacniacze. Minął pierwszy miesiąc prób... nic. Minął drugi miesiąc prób. Wysłaliśmy mu wiadomość: „Termin się zbliża”. Minął trzeci miesiąc prób... nic. Chyba nie chciał koncertować na taką skalę i tak długo.

Uwielbiam go, ale muszę przyznać, że Richard Fortus jest wspaniałym gitarzystą i nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego gościa.

Trasa „Not In This Lifetime” zakończyła się pod koniec 2018 roku, ale grupa zapowiedziała już kolejne koncerty na ten rok. Krążą też plotki, że powstaje nowy album Guns N’ Roses, jednak członkowie grupy odmawiają udzielenia konkretnych informacji.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 352V  
Newsy 280V  
1

Neil Young zapowiedział nowy album z Crazy Horse

rf | fot. 6tee-zeven | 19 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group