terazmuzyka.pl
Konkursy 454V  
mg | 13 lutego 2019
0

„Granica”. Wygraj bilety na przedpremierowy pokaz filmu [KONKURS]

Duńsko-szwedzka produkcja, która została nominowana do Oscara, będzie miała swoją premierę 22 lutego. Biorąc udział w naszym konkursie masz szansę na obejrzenie „Granicy” o kilka dni wcześniej!

Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie, w którym do wygrania jest aż dwadzieścia podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu „Granica”. Seans odbędzie się w warszawskim kinie Elektronik (ul. Gen. Zajączka 7) 19 lutego o godzinie 20:00.

Aby wziąć udział w naszym konkursie trzeba odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Granica”? Odpowiedzi należy wysyłać na adres redakcja@terazmuzyka.pl – zaproszenia otrzyma dwadzieścia najszybszych osób, które wyślą do nas poprawną odpowiedź. W wiadomości, poza odpowiedzią, podajcie swoje dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 17 lutego. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą e-mailową i przekażemy szczegóły dotyczące odbioru nagród.

Więcej o filmie „Granica”

Krótki opis filmu:

Wymykająca się wszelkim klasyfikacjom gatunkowym historia koncentruje się na losach szwedzkiej celniczki Tiny z niesamowitym zmysłem powonienia, która wikła się w skomplikowaną moralnie relację z podejrzanym włóczęgą. Czy jej niepokój jest słuszny? Dokąd zaprowadzi śledztwo? Pewne szczególne cechy obojga bohaterów od razu rzucają się w oczy. To nie będzie zwyczajna love story... Na pewno nie.

Oficjalny trailer produkcji:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Konkursy 464V  
3

Dżem w Stodole: wygraj podwójne zaproszenie na koncert [KONKURS]

rf | fot. Stodoła | 21 października 2019
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group