terazmuzyka.pl
Koncerty 352V  
rf | 12 października 2019
2

Gorgonzolla zapowiada koncert promujący nową płytę

Zespół Gorgonzolla zapowiedział koncert, na którym w całości wykona nową płytę.

19 października warszawska grupa Gorgonzolla będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu, zatytułowanego „Konsumpcja”. Płyta zostanie odegrana w całości podczas specjalnego koncertu, który odbędzie się 19 października 2019 roku w warszawskim klubie Potok. Wstęp: 15 PLN.

Zobacz teledysk promujący nową płytę Gorgonzolli [WIDEO]

Tak koncert zapowiada sam zespół:

To dla nas bardzo ważny dzień i bardzo ważny, drugi album. Zagramy w całości „Konsumpcję”, jednak nie zabraknie kilku, bardzo lubianych numerów z debiutanckiego krążka „Eksploatowani”. Pracowaliśmy nad tym trzy lata, teraz czas sprawdzić, jak to wszystko działa na żywo. Oczywiście, warto pojawić się już o 19:00, ponieważ gościnnie pojawią się zespoły Amarena i Hate's Peach.

Na albumie „Konsumpcja” znajdzie się 12 premierowych kompozycji, w tym jedna z gościem specjalnym: Zenkiem Kupatasą z zespołu Kabanos. Tak zespół mówi o tej współpracy:

Zenek musiał pojawić się na naszym albumie. Z Kabanosem pojechaliśmy grać koncerty po premierze „Eksploatowanych” i dużo się dzięki temu nauczyliśmy. Do tego Zenek zawsze nas wspierał w działaniach. Gdy wysłaliśmy mu numer „Ludzie idealni”, odpisał bez wahania: „Wchodzę w to!”.

 

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Grochal [79.191.***.***] dodano: 12.10.2019, 15:13 #1
Super, że coraz częściej o nich piszecie. Czekam na ten koncert bardzo! Do zobaczenia
I [91.205.***.***] dodano: 12.10.2019, 16:36 #2
Nie wiem czy gdziekolwiek zaistnieli w mediach ( poza internetem ), a powinni. ,,Pojedli popili, w proch się obrócili...,, genialne motto, więc choćby za to ( ale przecież nie tylko ! ).
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group