terazmuzyka.pl
Film / serial 741V  
szy | 10 sierpnia 2018
1

Glenn Danzig zapowiedział film na podstawie swoich erotycznych komiksów

To już oficjalna informacja: Glenn Danzig stworzy film na podstawie swoich erotycznych komiksów wydawanych przez Verotik. Poznaliśmy jego pierwsze szczegóły. 

Glenn Danzig, lider formacji Danzig, a także znany z występów w zespole Misfits, będzie teraz pochłonięty pracą nad filmem na podstawie komiksów wydawnictwa Verotik. Nagrania ruszą jeszcze w tym roku!

Artysta odpisał umowę z niezależnym studiem filmowym Cleopatra Entertainment, czyli oddziałem wytwórni płytowej Cleopatra Records. Wiadomo, że Danzig sam zajmie się reżyserią projektu, a także napisze scenariusz oraz będzie odpowiadał za ścieżkę dźwiękową całości. Nadchodząca produkcja będzie opowiadać historię trzech postaci z komiksów Danziga wydanych przez jego firmę Verotik.

Brian Perera, szef firmy Cleopatra Records, powiedział:

Glenn może pochwalić się osiągnięciami budowania marek, włącznie z Verotik. Jesteśmy podekscytowani, że możemy jego wizję oraz pasję przenieść na ekran.

Zdjęcie najprawdopodobniej zaczną się jesienią tego roku.

Verotik (połączenie słów erotic i violence, czyli erotyka oraz przemoc) zajmuje się od 1994 roku wydawaniem komiksów przeznaczonych dla dorosłych. W większości z nich występują groźne femme fatale. Poniżej możecie zobaczyć przykładową okładkę komiksu:

W maju ubiegłego roku na rynku ukazał się ostatni studyjny album metalowej kapeli Danzig zatytułowany „Black Laden Crown”. Z kolei, zarówno w 2016, jak i 2017, Glenn Danzig zagrał okazjonalne koncerty z zespołem Misfits. Warto zaznaczyć, że podczas dwóch ubiegłorocznych koncertów - w Las Vegas oraz Los Angeles - nie było można używać telefonów komórkowych. Publiczność umieszczała je w specjalnych pokrowcach Yondr. 

Formacja Misfits nie jest jedyną, która zdecydowała się na tego typu działania. Wystarczy wspomnieć, że Jack White, który w tym roku zagra w naszym kraju aż cztery koncerty, również jest orędownikiem tego pomysłu. 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
jotjotjot [94.75.***.***] dodano: 13.08.2018, 09:46 #1
Czy to będzie film fabularny czy rysunkowy?
Zobacz także
7

„Psy 3”. Znamy szczegóły i datę premiery filmu [FOTO]

rf | fot. Bartosz Mrozowski | 15 lipca 2019
8

Roger Waters wypuści do kin film koncertowy

rf | fot. Brennan Schnell | 11 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group