terazmuzyka.pl
Newsy 521V  
mg | 16 września 2019
0

Ghost wykonał nowe utwory po raz pierwszy na żywo [WIDEO]

Niedawno pojawiło się nowe wydawnictwo Ghost zatytułowane „Seven Inches Of Satanic Panic”. Utwory już weszły do koncertowej setlisty zespołu.

Ghost rozpoczął właśnie amerykańskie tournée i podczas pierwszego koncertu zaskoczył fanów dwoma nowymi kompozycjami, które złożyły się na opublikowaną niedawno epkę „Seven Inches Of Satanic Panic”. Mowa o opublikowanych również w sieci utworach „Kiss The Go-Goat” oraz „Mary On A Cross”.

Poniżej znajdziecie amatorskie nagrania, które udostępnił jeden z fanów. Pochodzą z koncertu w kalifornijskim Bakersfield, który odbył się 13 września:

Podczas drugiego amerykańskiego koncertu Ghost ponownie sięgnął po wspomniane kompozycje, dlatego można założyć, że na stałe weszły do setlisty Szwedów. To ważna informacja dla fanów w Polsce, którzy za kilka tygodni również będą mieli okazję do obejrzenia zespołu.

Przypomnijmy, że Ghost zagra 30 listopada w katowickim Spodku. Bilety trafiły do regularnej sprzedaży w pierwszej połowie lipca. Trasa zespołu potrwa do 19 grudnia – grupa zagra wówczas we francuskiej Tuluzie. Poniżej szczegóły:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 175V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group