terazmuzyka.pl
Pitbulek 1499V  
rf | 2 lipca 2019
1

George Fisher (Cannibal Corpse) o aresztowaniu gitarzysty: Jesteśmy z nim w 100%

Wokalista Cannibal Corpse odniósł się do sprawy aresztowania gitarzysty.

Przypomnijmy: gitarzystę Cannibal Corpse aresztowano w poniedziałek, 10 grudnia 2018, po tym jak wtargnął do pewnego domu i zaatakował jego mieszkańców, a potem rzucił się z nożem na policjantów. W tym czasie spłonął jego dom. Przechowywana w jego domu amunicja doprowadziła do szeregu eksplozji, które zmusiły walczących z żywiołem strażaków do szukania schronienia.

Podczas wywiadu w programie „The Jasta Show” wokalista Cannibal Corpse, George Fisher, skomentował sytuację aresztowanego gitarzysty:

Kochamy go. Chcemy go z powrotem. Kiedy ujrzałem go w sądzie w kamizelce uniemożliwiającej samobójstwo rozpłakałem się. Życzymy mu jak najlepiej. Ma przed sobą jeszcze problemy z prawem, na które nie mamy wpływu. Ale wspieramy go w 100 procentach. Jesteśmy z nim w 100 procentach.

Myślę, że w świecie metalu większość go wspierała, ale nie śledzę komentarzy w internecie.

Zespół Cannibal Corpse koncertuje z Erikiem Rutanem w roli gitarzysty zastępczego.

Wiadomo, że muzyk miał w swoim wynajmowanym domu prawdziwy arsenał. Policja poinformowała o pięćdziesięciu strzelbach (w tym jednej z upiłowaną lufą – co jest nielegalne), dziesięciu egzemplarzach broni półautomatycznej, kilku AK-47 w różnych wersjach, dwóch Uzi i około dwudziestu pistoletach. Uzupełnieniem tego zbioru były dwa miotacze ognia, dużo amunicji i części zamienne do broni palnej.

Ponadto poinformowano, że w chwili zatrzymania Pat O’Brien doświadczał prawdopodobnie halucynacji, mówiąc o wylądowaniu na Ziemi kosmitów, którzy rzekomo go ścigali.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Krzychu [83.31.***.***] dodano: 03.07.2019, 12:32 #1
O ja 3.14erdolę
Zobacz także
Pitbulek 1312V  
14

Naukowcy wybrali utwory poprawiające humor

rf | fot. PourquoiPas | 29 listopada 2019
Pitbulek 7569V  
28

Anette Olzon o Nightwish: Traktowali mnie bardzo źle

rf | fot. Gemsling | 18 listopada 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group