terazmuzyka.pl
Pitbulek 2918V  
rf | 17 stycznia 2020
14

Gary Holt (Slayer, Exodus) zjechał młodego rapera: Tęczowy dupek

Gary Holt słynie z ciętego języka. Tym razem oberwało się jednemu z młodych raperów.

Tekashi 6ix9ine to 23-letni amerykański raper, który może trafić do więzienia za molestowanie i znęcanie się nad nieletnimi. Za swoje przestępstwa może spędzić 47 lat w więzieniu. Raper złożył wniosek, żeby zamienić mu więzienie na areszt domowy, twierdząc, że więzienie jest zbyt niebezpieczne.

Na to zareagował Gary Holt, pisząc:

A więc ten mały, tęczowy dupek, ten wypierdek, ten kapuś nie chce iść do więzienia, bo jest zbyt niebezpieczne. Woli odsiedzieć wyrok w domu. Bo więzienie pełne jest takich samych gwałcicieli, których sam wydał, żeby ominąć wyrok. Wiesz co stary? Pierdol się. Uważaj na swój tyłek śmieciu i nie wchodź w ciemne alejki. Na litość boską, dlaczego pozwalamy takim gościom zarabiać? Pisząc „my” nie mam na myśli siebie, ani osób, które to czytają.

Gary Holt niedawno zakończył pożegnalną trasę ze Slayerem. Gitarzysta zamierza poświęcić się teraz pracy z zespołem Exodus.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (14)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
andrzej [159.205.***.***] dodano: 17.01.2020, 12:32 #1
trudno o mądrzejszy komentarz
Doktorek dodano: 17.01.2020, 12:53 #2
Brawo!
Trevorek [46.134.***.***] dodano: 17.01.2020, 13:31 #3
Hehehe Dobre
Sobol [31.60.***.***] dodano: 17.01.2020, 14:38 #4
Nie da się tego waszego serwisu czytać. Pod względem reklam jesteście gorsi niż Fakt. Fajne tematyczne newsy, ale żeby do nich dotrzeć trzeba się przekopać przez 100 zniechęcających pop-upów. Zróbcie coś z tym.
Pokaż odpowiedzi (1)
Fioletowy nos [46.186.***.***] dodano: 17.01.2020, 17:16 #6
Popieram, ogólnie rzecz biorąc dużo pustaków i lansujących się na siłę w sieci leniów zarabia, a ludzię, którzy rzeczywiście pracują w zakładach i tym samym wypracowują dla kraju dochód są oszukiwani i dostają najniższą krajową... Mam tu oczywiście na myśli nasz kraj... Skandal...
Wściekły1972 [188.147.***.***] dodano: 17.01.2020, 18:49 #7
Bravo za wypowiedź w doskonałym stylu. Prawo w dzisiejszych czasach jest za bardzo pobłażliwe. Poczytajcie sobie co było robione zbokom, podofilom, i innym w średniowieczu. Powinno to wrócić. Pozdrawiam Wszystkich Normalnych
Pokaż odpowiedzi (1)
Dawid z Lombardu [195.191.***.***] dodano: 17.01.2020, 19:44 #9
Ładny ch#j pani krysiu, że aż piekielny Gary przywoluje litość boską. Mnie takie oślizłe zboki przyprawiają o mdłości. I taki zbok t69 jest sobie na relaxie na spotify. I k#&@a nikt tego nie wyp&€&@oli i dzieciaki mają z tym g@@wnem kontakt. Co za chory świat. K#&@a czuję się bezsilny.

Do piekła wypie!&@lać!
Pokaż odpowiedzi (1)
IXoneS [5.172.***.***] dodano: 17.01.2020, 20:29 #11
Ale nienawistny jest ten koleś Uśmiech on to chyba nikogo nie lubi, cała żółć wylewa się z tego metalowca
Pokaż odpowiedzi (1)
Dio [85.117.***.***] dodano: 18.01.2020, 10:26 #13
Zgadzam się. Bez litości dla takich gnojków.
Diz [89.71.***.***] dodano: 20.01.2020, 12:23 #14
Holt jak Holt, reaguje bardzo emocjonalnie, ale ten raper oczywiście powinien trafić do pierdla. Byłoby skandalem, gdyby nie trafił. Acz szlag człowieka trafia jak czyta takie historie.