terazmuzyka.pl
Newsy 287V  
szy | 12 lipca 2018
0

Florence + The Machine z emocjonalną wersją utworu Fleetwood Mac [AUDIO]

Grupa Florence + The Machine, na której czele stoi charyzmatyczna wokalistka Florence Welch, zaprezentowała własną interpretację jednego z utworów z repertuaru legendarnej formacji Fleetwood Mac. 

Zespół skupia się obecnie na intensywnym promowaniu swojego najnowszego krążka, „High as Hope”. Następca bardzo dobrze przyjętego albumu „How Big, How Blue, How Beautiful” ukazał się na rynku 29 czerwca nakładem Republic Records. W związku z tym, formacja Florence + The Machine zagrali specjalny akustyczny koncert w amerykańskiej stacji radiowej SiriusXM. 

Florence Welch musiała się napić, gdy pierwszy raz usłyszała Adele

Podczas tego występu muzycy wykonali cztery kompozycje - „Hunger” „Sky Full of Song” pochodzące z płyty „High as Hope”, a także „Cosmic Love”, który znalazł się na debiutanckim albumie grupy, oraz jedną przeróbkę. W sieci możecie zapoznać się już z emocjonalną wersją „Silver Springs”, utworu z repertuaru Fleetwood Mac

Florence + The Machine to brytyjski zespół indie rockowy, który powstał w 2007 roku. Na jego czele stoi charyzmatyczna wokalistka Florence Welch. Zespół ma na swoim koncie cztery studyjne albumy: „Lungs” (2009), „Ceremonials” (2011), „How Big, How Blue, How Beautiful” (2015) oraz - wspomniany wcześniej - „High as Hope”.

Welch wraz ze swoim zespołem kilkukrotnie grała koncerty w naszym kraju - m.in. na festiwalach: Open'er, Coke Live czy na Orange Warsaw. W czerwcu tego roku muzycy ponownie zawitali na ostatni z wymienionych. 

Natomiast w przyszłym roku, już w ramach promocji swojej ostatniej płyty, formacja ponownie wystąpi w Polsce, tym razem będzie to koncert halowy: odbędzie się on 15 marca w łódzkiej Atlas Arenie. W roli supportu zagrają Young Fathers.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1311V  
0

Nocny Kochanek ujawnia szczegóły nowej płyty

rf | fot. Albert Gula | 16 listopada 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group