terazmuzyka.pl
Koncerty 914V  
mg | 23 sierpnia 2019
0

Fest Festival. Koncert gwiazdy odwołany, ogłoszono zastępstwo

Już dziś odbędzie się Fest Festival, którego gwiazdą miała być legenda rapu, Wu-Tang Clan. Zespół jednak do Polski nie przyjedzie, o czym poinformował organizator.

Tegoroczny Fest Festival uświetnić miał występ legendarnego amerykańskiego zespołu Wu-Tang Clan. Niestety, ale niedawno poinformowano, że grupa nie będzie w stanie zagrać koncertu w Polsce. Organizator napisał na swoim Facebooku między innymi:

W ostatnich dniach otrzymaliśmy informację, że część grupy zmieniła plany na najbliższe dni, co skutkowałoby przyjazdem tylko części zespołu. Zostały podjęte próby zmiany stanowiska artystów zarówno z naszej strony, jak i managementu. Sytuacja zbiegła się również z problemami osobistymi pozostałych członków. W świetle wszystkich zdarzeń w ostatnich godzinach otrzymaliśmy informację o oficjalnym odwołaniu koncertu.

Wywołało to lawinę negatywnych komentarzy, ale organizator szybko zareagował. Na miejsce Wu-Tang Clan udało mu się ściągnąć czołową postać kalifornijskiego rapu – ScHoolboy Q. Został on headlinerem imprezy, która dziś rozpocznie się w Chorzowie.

Poza wyżej wymienionym, w ciągu dwóch dni na scenie zaprezentują się między innymi: Little Dragon, Lost Frequencies, Vitalic, Paweł Domagała, Tulia, Bedoes, Arek Kłusowski, BARANOVSKi, atem, Bleeding Moses i inni. Impreza odbędzie się w Parku Śląskim.

Wpis o odwołaniu koncertu Wu-Tang Clan:

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 1506V  
0

System Of A Down zapowiada „wiele" koncertów w Europie

rf | fot. Frank Maddocks | 16 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group