terazmuzyka.pl
Newsy 829V  
rf | fot. Wojtek Dobrogojsk | 11 października 2019
2

Edyta Bartosiewicz i kabaret Hrabi opublikowali teledysk [WIDEO]

Edyta Bartosiewicz opublikowała nowy utwór „Cyrk”. Teledysk do niego zrealizował kabaret Hrabi.

Edyta Bartosiewicz podzieliła się kolejną nową piosenką. Zatytułowana ona jest „Cyrk”, a teledysk do niej zrealizowany został przez kabaret Hrabi. Za scenariusz odpowiadają Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch oraz Jarosław Stypa.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Jest to kolejna nowa piosenka Edyty Bartosiewicz udostępniona w ostatnim czasie, jednak wciąż nie wiadomo, kiedy ukaże się jej nowy album.

Kilka miesięcy temu artystka na swoim Facebooku napisała:

Pytacie o nową płytę. Trzeba będzie jeszcze trochę na nią poczekać, gdyż okazuje się wyjątkowo niesfornym 'dzieckiem'.

Ostatni album Edyty Bartosiewicz to podwójne wydawnictwo „Love & More” z 2014 roku, zawierające reedycję jej debiutanckiej płyty oraz utwory wcześniej niepublikowane. Ostatnim w pełni premierowym materiałem jest natomiast „Renovatio” z 2013 roku, nagrany po czternastoletniej przerwie wydawniczej.

Edyta Bartosiewicz rozpoczęła swoją przygodę z muzyką pod koniec lat 80. w zespole Staff, przemianowanym na Holloee Poloy, z którym w 1990 roku wydała płytę „The Big Beat”. Wkrótce potem jednak rozpoczęła karierę solową. Do jej najsłynniejszych albumów należą „Sen” (1994), „Szok’n’Show” (1995) i „Dziecko” (1997), które przyniosły takie przeboje jak „Sen”, „Szał”, „Zegar”, „Jenny” i „Skłamałam”. Nagrywała też z takimi artystami jak Hey, Kazik i Krzysztof Krawczyk.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
karol dodano: 12.10.2019, 23:49 #1
Zanim zacznie się to cebulowe narzekanie, że Bartosiewicz skończyła się na Kill 'Em All powiem, że mi się bardzo podobało. Dziwna ale fajna kolaboracja.
andy [212.180.***.***] dodano: 17.10.2019, 15:46 #2
fajny kawałek i fajny clip
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group