terazmuzyka.pl
Koncerty 371V  
rf | 17 maja 2018
1

Ed Sheeran w Polsce. Wystartowała specjalna strona dla fanów artysty

Organizatorzy koncertów Eda Sheerana w Polsce uruchomili specjalną stronę, na której fani znajdą wszelkie niezbędne informacje i komunikaty.

11 i 12 sierpnia 2018 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie wystąpi Ed Sheeran. Na koncert jednego z największych współczesnych gwiazdorów pop bilety rozeszły się na pniu. W związku z tym organizator koncertu, Eventim, uruchomił specjalną stronę, na której fani będą mogli zasięgnąć najważniejszych informacji.

Tidal jest winny twórcom pieniądze

Wchodząc na tę stronę dowiecie się między innymi czy posiadany przez was bilet jest prawdziwy, jak będzie wyglądać procedura sprawdzania biletów i weryfikacji tożsamości, czy osoby niepełnoletnie mogą wejść na koncert, czy możliwa jest wymiana biletów, sprzedaż i czy bilety na koncerty będą jeszcze w sprzedaży. Strona będzie uzupełniana na bieżąco.

Sheeran ma na koncie trzy albumy. Wydany w 2011 roku „+” rozszedł się na świecie w nakładzie przekraczającym 4 miliony egzemplarzy. „x” z 2014 osiągnął nakład ponad 14 milionów. Natomiast „÷” z 2017 już pokrył się Platyną w USA oraz 9-krotną Platyną w Wielkiej Brytanii. Jego utwór „Shape Of You” był najczęściej streamowanym utworem na całym świecie w 2017 roku.

Należący do najpopularniejszych wokalistów ostatnich lat Ed Sheeran, zapowiedział w rozmowie z podcastem „George Ezra And Friends”, że jego nowy album nie będzie popowy:

To niebezpieczne mieć karierę, która staje się coraz większa i większa, bo w pewnym momencie nastąpi upadek. Moja następna płyta nie będzie popowa, a to dlatego, że ludzie wychodzą z założenia, że kolejna płyta powinna być większa od poprzedniej i powinna sprzedawać się jeszcze lepiej. A jeśli nagram płytę, która nie będzie komercyjna, ale będę z niej zadowolony, fani się ucieszą, a świat popu wzruszy ramionami i powie „może następnym razem”.

Jeśli następny album rozejdzie się w nakładzie dwóch milionów, miliona albo pół miliona egzemplarzy nie będzie porażką, bo nie będę walczył o miejsca na listach przebojów. Nikt nie będzie mógł powiedzieć „ale wtopa”. Powiedzą: „robi, co chce robić”.

Wytwórni się to nie podoba. Zajebiście się nie podoba. Chce przebojowego, popowego albumu, ale myślę, że to zbyt niebezpieczne.

Jeszcze nie wiadomo, jaka będzie nowa płyta Eda Sheerana, ale wokalista zapewnia, że chciałby nagrać coś bardziej osobistego.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
dddd [149.62.***.***] dodano: 18.05.2018, 07:38 #1
słyszałem, że bedzie supportował Sławomira
Zobacz także
Koncerty 273V  
0

Cinematic Orchestra zapowiada trasę po Polsce [DATY, BILETY]

rf | fot. Malanovsky | 18 stycznia 2019
Koncerty 263V  
0

Lion Shepherd ogłasza trasę koncertową

rf | fot. Wiktor Franko | 17 stycznia 2019
Koncerty 373V  
0

Mela Koteluk na wiosennej trasie koncertowej [DATY]

rf | fot. Ralf Lotys | 11 stycznia 2019
Koncerty 617V  
0

Dawid Podsiadło zapowiada drugą część Wielkomiejskiego Tour [DATY]

rf | fot. Jacek Kołodziejski | 9 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group