terazmuzyka.pl
Newsy 640V  
BARTEK KOZICZYŃSKI | 1 września 2006
0

Duran Duran w Polsce

23 września na Służewcu

fot: Bartek Koziczyński

Mieli się pojawić w Sopocie - ale przyjadą później. 23 września, na warszawskim torze wyścigów konnych Służewiec zagra Duran Duran. Koncert odbędzie się w ramach Live Generation Show, co oznacza że wjazd funduje Telekomunikacja Polska (z okazji premiery usługi Triple Play: internet, telefon i TV w jednym kablu). Jednym z dwóch zaplanowanych supportów ma być Myslovitz.

Bilety będą dystrybuowane wśród użytkowników Neostrady (od 8 września za pośrednictwem strony www.tp.pl). Ważne - każdy może zdobyć trzy zaproszenia, co oznacza możliwość zabrania znajomych lub rodziny. Ci, którzy się nie załapią, będą mogli obejrzeć transmisję Duranów na specjalnych imprezach w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku lub na antenie TVP1.

Polski koncert należy do wyjątkowych, ostatnich imprez promujących płytę Astronaut. Potem zespół zagra tylko na festiwalu Voodoo Music Experience w Nowym Orleanie (jako główna gwiazda obok Red Hot Chili Peppers) i Bang! Festival w Miami. Duran Duran przymierza się też do pierwszego występu w... świecie wirtualnym (w ramach projektu Second Life).

Listopad i grudzień muzycy spędzą w studiu, gdzie będą kończyć nagrywanie kolejnego albumu. Mamy kilka kandydatów na single, ale wolałbym wszystko skończyć, żeby nabrać obiektywnego spojrzenia - mówi Nick Rhodes. Słuchałem ostatnio Marvina Gaye’a. Zrozumiałem dzięki niemu, jak piękne potrafiły być piosenki z tamtego czasu. Podsunęło mi to kilka pomysłów...

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 915V  
0

Brent Young (eks Trivium) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 611V  
1

Mark Stone (eks Van Halen) nie żyje

rf | 27 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group