terazmuzyka.pl
Koncerty 760V  
mg | 13 czerwca 2019
0

Disturbed w Polsce. Podano rozpiskę godzinową kocnertu

Wybierasz się na polski koncert Disturbed? Odbędzie się on za tydzień, a organizator podał właśnie rozpiskę godzinową imprezy.

Zespół Disturbed zapowiedział kilka miesięcy temu, że w 2019 roku przyjedzie do Polski. „Evolution World Tour” dotrze do naszego kraju 20 czerwca, a jedyny zapowiedziany koncert odbędzie się na warszawskim COS Torwar. Nieco ponad miesiąc przed tym koncertem ogłoszono, że jako support pojawi się zespół Radio Slam.

Ronnie James Dio jednym zdaniem zgasił Davida Draimana z Disturbed

Ponieważ do występu obu zespołów pozostał zaledwie tydzień, organizator podał rozpiskę godzinową, która powinna zainteresować wszystkich, którzy wybierają się do Warszawy:

  • 17:30 Early Entrance
  • 18:00 Wejście
  • 19:30 RADIO SLAM
  • 20:50 Disturbed

W sprzedaży dostępne są ostatnie bilety na polski koncert Disturbed.

Disturbed ogłosili światową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album „Evolution” oraz pochodzący z niego singiel „Are You Ready", który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie. To dwunasty utwór w historii zespołu, który zajął najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie utwór, który wspiął się tam najszybciej. Singiel odnotował ponad 5 mln streamów w serwisie Spotify, a teledysk ma już ponad 7 mln wyświetleń na Youtube.

„Evolution World Tour” to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu – publiczność usłyszy m.in. „Down With The Sickness”„Inside The Fire” czy „The Sound Of Silence”. Najnowszy album został nagrany w Vegas z Kevinem Churko, który wyprodukował również wydany w 2015 roku album „Immortalized“. Album ten zadebiutował na 1. miejscu na liście Billboard Top 200, zdobył platynowy certyfikat, a promował go potrójnie platynowy utwór „The Sound of Silence".

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 374V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group