terazmuzyka.pl
Newsy 972V  
szy | 11 sierpnia 2018
0

Disturbed ogłosi coś ważnego w przyszłym tygodniu

Miłośnicy amerykańskiej formacji Disturbed mogą już zacierać ręce. Niecałe dwa tygodnie temu muzycy oficjalnie poinformowali, że nagrania nowego albumu zostały zakończone. Już wkrótce powinniśmy poznać jego szczegóły oraz pierwszy singiel. 

Ostatnie miesiące zespół dowodzony przez Davida Draimana spędził w studiu nagraniowym w Las Vegas i tworzył premierowe kompozycje z myślą o siódmej studyjnej płycie. Pod koniec lipca grupa Disturbed potwierdziła, że wszelkie prace nad materiałem zostały zakończone. W przyszłym tygodniu muzycy natomiast będą mieli dla nas ogłoszenie - nie wiadomo jednak czy chodzi o sam singiel, czy również o pierwsze szczegóły kolejnego albumu.

Dowiemy się tego w najbliższy czwartek, 16 sierpnia - tak wynika przynajmniej z poniższego wpisu:

Wiadomo na pewno, że członkowie Disturbed ponownie współpracowali przy krążku z producentem Kevinem Churko, który w przeszłości pomagał m.in. Papa Roach. To właśnie on odpowiada za brzmienie poprzedniego albumu grupy - „Immortalized”.

Przypomnijmy jeszcze, jaki wpis pojawił się w mediach społecznościowych zespołu 31 lipca:

Nagrania są już gotowe! Nowy album zawiera wiele stylów muzycznych. Od czasu ostatniej płyty i nagrań ze studia, byliśmy świadkami wielu dyskusji dotyczących ewolucji naszej muzyki. Drodzy fani, zdecydowaliśmy się wziąć udział w debacie. Jakiego rodzaju brzmienie chcecie usłyszeć w naszym premierowym singlu?

Do wyboru są dwie opcje - ballada i ciężki numer. Każdy fan grupy wciąż może zagłosować, w tym miejscu

Ostatnia płyta Disturbed„Immortalized”, ukazała się w sierpniu 2015 roku. Szósty studyjny krążek okazał się wielkim comebackiem po czteroletniej nieobecności na rynku. Album zadebiutował na pierwszy miejscu listy Billboard 200 w Stanach Zjednoczonych.  Wydawnictwo zebrało dobre recenzję, zarówno ze strony fanów, jak i dziennikarzy, a sama grupa przypomniała o sobie chociażby znakomitą interpretacją klasycznego „The Sound of Silence” z repertuaru duetu Simon & Garfunkel. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 450V  
3

Paul Di'Anno zdradza, czego żałuje, a z czego jest dumny z czasów Iron Maiden

rf | fot. Silvio Tanaka - Expansão Cultura | 26 lutego 2020
Newsy 611V  
2

Megadeth wchodzi do studia

rf | 24 lutego 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group