terazmuzyka.pl
Koncerty 375V  
mg | 9 listopada 2018
0

Devin Townsend zapowiedział koncert w Polsce

Wciążodkrywający nowe muzyczne lądy i ciągle eksperymentujący Devin Townsend ponownie przyjedzie do naszego kraju, żeby w kwietniu 2019 roku dać jeden koncert w Warszawie.

Devin Townsend zagra koncert w Polsce 5 kwietnia 2019 roku w warszawskim klubie Stodoła. Bilety trafią do sprzedaży 12 listopada o godz. 10:00. Po tegorocznym rozwiązaniu Devin Townsend Project, Devin w pełni skupił się na nowym zwrocie w swojej karierze i obecnie pracuje nad kolejnym studyjnym krążkiem pt. „Emapth”, którego premiera jest przewidywana na drugi kwartał 2019 roku.

Na przestrzeni kariery Devina Townsenda można zauważyć jedną stałą: zmianę. Zaczynając od Sex & Religion, w którym był frontmanem, przez przełomową solową płytę „Terria”, wcielenie w klimatach country rocka w Casualties of Cool kończąc na fenomenalnym albumie „Transcendence” i ostatnio wydanym „Ocean Machine: Live at the Ancient Roman Theatre Plovdiv”, kanadyjski muzyk daje jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowany monotematycznością.

Devin jest zbyt niecierpliwy aby tworzyć kolejne piosenki dla zespołu Strapping Young Lad – dlatego też w 2007 roku skończył pracę nad tym projektem. Nie będzie też na pewno czwartego czy piątego albumu Ziltoid (szanse na trzeci są już pod znakiem zapytania), bo do tego czasu jego artystyczne plany będą zapewne zwrócone w innym kierunku. Aby zrozumieć dlaczego Townsend mniej lub bardziej świadomie jest zwolennikiem zmiany należy lepiej poznać jego postać i muzykę, którą teraz tworzy.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 157V  
1

Kamasi Washington wystąpi w Polsce

rf | 14 listopada 2018
Koncerty 355V  
0

A-ha w Polsce. Znamy ceny biletów

mg | 7 listopada 2018
Koncerty 584V  
3

A-ha zapowiedzieli koncert w Polsce

mg | 5 listopada 2018
Koncerty 2844V  
8

Rammstein zapowiedział koncert w Polsce [DATA, BILETY]

mg | fot. Olaf Heine | 2 listopada 2018
Koncerty 1706V  
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group