terazmuzyka.pl
Koncerty 497V  
mg | 9 listopada 2018
0

Devin Townsend zapowiedział koncert w Polsce

Wciążodkrywający nowe muzyczne lądy i ciągle eksperymentujący Devin Townsend ponownie przyjedzie do naszego kraju, żeby w kwietniu 2019 roku dać jeden koncert w Warszawie.

Devin Townsend zagra koncert w Polsce 5 kwietnia 2019 roku w warszawskim klubie Stodoła. Bilety trafią do sprzedaży 12 listopada o godz. 10:00. Po tegorocznym rozwiązaniu Devin Townsend Project, Devin w pełni skupił się na nowym zwrocie w swojej karierze i obecnie pracuje nad kolejnym studyjnym krążkiem pt. „Emapth”, którego premiera jest przewidywana na drugi kwartał 2019 roku.

Na przestrzeni kariery Devina Townsenda można zauważyć jedną stałą: zmianę. Zaczynając od Sex & Religion, w którym był frontmanem, przez przełomową solową płytę „Terria”, wcielenie w klimatach country rocka w Casualties of Cool kończąc na fenomenalnym albumie „Transcendence” i ostatnio wydanym „Ocean Machine: Live at the Ancient Roman Theatre Plovdiv”, kanadyjski muzyk daje jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowany monotematycznością.

Devin jest zbyt niecierpliwy aby tworzyć kolejne piosenki dla zespołu Strapping Young Lad – dlatego też w 2007 roku skończył pracę nad tym projektem. Nie będzie też na pewno czwartego czy piątego albumu Ziltoid (szanse na trzeci są już pod znakiem zapytania), bo do tego czasu jego artystyczne plany będą zapewne zwrócone w innym kierunku. Aby zrozumieć dlaczego Townsend mniej lub bardziej świadomie jest zwolennikiem zmiany należy lepiej poznać jego postać i muzykę, którą teraz tworzy.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 348V  
0

Mystic Festival. Zobacz mapę terenu

rf | 19 kwietnia 2019
Koncerty 752V  
9

Katarzyna Nosowska zapowiada wyjątkową trasę. Zupełna zmiana formuły?

rf | fot. Marlena Bielińska/Kayax | 18 kwietnia 2019
Koncerty 381V  
2

Kortez podsumował trasę koncertową filmem [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 17 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group