terazmuzyka.pl
Newsy 1355V  
mg | 23 października 2018
0

Dave Grohl w czasie koncertu Foo Fighters spełnił marzenie niewidomego chłopca [WIDEO]

Podczas koncertu zespołu Foo Fighters w Minneapolis Dave Grohl po raz kolejny udowodnił, że jest naprawdę równym gościem i sympatycznym człowiekiem.

Koncert Foo Fighters w Minneapolis przyniósł kolejną wspaniałą historię napisaną przez wokalistę zespołu, Dave’a Grohla. Podczas wykonywania utworu „La Dee Da” pod sceną dostrzegł niewidomego chłopca i zaprosił go na scenę – młody człowiek wraz z rodzicami zostali przeprowadzeni przez ochronę na prawą część sceny, skąd obejrzeli koncert do samego końca.

Foo Fighters zrobi sobie przerwę

W pewnej chwili Grohl podszedł do chłopca i pozwolił mu dotknąć gitary. Pod wpisem dotyczącym tych niezwykłych wydarzeń w serwisie Consequence Of Sound wypowiedziała się mama chłopca, Stacy Anderson:

Dziękuję za udostępnienie. Jestem mamą Owena. Owen faktycznie jest niewidomy, ale również ma autyzm i chorobę Leśniowskiego-Crohna, a także zaburzenia rozwojowe. Owen kocha koncerty. Podczas koncertu nie był zmęczony, lubi po prostu być z przodu, a my trzymamy go na zmianę, żeby mógł tańczyć. Dave Grohl i cała ekipa była niesamowicie miła dla naszej rodziny

- napisała matka chłopca.

Ostatnio o jednym z koncertów Foo Fighters zrobiło się głośno za sprawą zdolnego 10-latka. Dave Grohl zaprosił młodego gitarzystę na scenę i zapytał, co chciałby z nim zagrać, ale okazało się, że ten preferuje utwory z repertuaru Metalliki.

Wokalista podłapał temat błyskawicznie i wspólnie wykonali jeden z przebojów amerykańskiego zespołu  – „Enter Sandman”. Później młodzieniec zagrał jeszcze fragment „Welcome Home (Sanitarium)”, a na koniec otrzymał na własność... gitarę, na której grał!

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1311V  
0

Nocny Kochanek ujawnia szczegóły nowej płyty

rf | fot. Albert Gula | 16 listopada 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group