terazmuzyka.pl
Film / serial 427V  
rf | 15 maja 2019
0

„Czarne lustro 5” już wkrótce. Zobacz zwiastun [WIDEO]

Już wkrótce na ekrany trafi piąty sezon serialu „Czarne lustro”. W jednym z odcinków wystąpi Miley Cyrus.

Premiera piątego sezonu „Czarnego lustra” odbędzie się 5 czerwca. Popularny serial Netflixa powraca na antenę po ponad rocznej przerwie. W jednym z odcinków nowego sezonu wystąpi amerykańska gwiazda pop, Miley Cyrus.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun piątego sezonu „Czarnego lustra”.

Twórca serialu, Charlie Brooker, w wywiadzie dla „The New York Times” wyjawił, że nowy sezon serialu, przedstawiający dystopijną wizję teraźniejszości lub przyszłości, będzie nieco bardziej optymistyczny niż dotychczas:

Tym razem tworzymy bardziej optymistyczne odcinki, a nie tylko pesymistyczne i dystopijne. Chcemy, żeby serial był interesujący dla nas samych.

Pod koniec zeszłego roku, zamiast nowego sezonu, fani „Czarnego lustra” otrzymali pełnometrażowy film „Czarne lustro: Bandersnatch”, opowiadający o losach programisty, który pracując nad innowacyjną grą komputerową, zaczyna popadać w obłęd. Innowacją tej produkcji jest jej interaktywność: widz w trakcie oglądania filmu może wpływać na decyzje podejmowane przez głównego bohatera, tym samym decydując o rozwoju akcji i jej finale. Dostępne jest kilkanaście różnych zakończeń filmu w zależności od decyzji podejmowanych przez widza.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group