terazmuzyka.pl
Pitbulek 3160V  
rf | 23 kwietnia 2019
11

Courtney Love zabiła Kurta Cobaina? Menadżer Nirvany komentuje

Teorie spiskowe, głoszące że Courtney Love zabiła Kurta Cobaina wciąż mają swoich wyznawców, 25 lat po śmierci artysty. Skomentował je menadżer Nirvany.

Menadżer Nirvany, Danny Goldberg, który napisał książkę „Serving The Servant”, skomentował powracające teorie spiskowe głoszące, że Courtney Love zabiła, lub była zaangażowana w morderstwo Kurta Cobaina. Lider Nirvany popełnił samobójstwo w kwietniu 1994 roku.

Kurt Cobain był ostatnią ikoną rocka?

Podczas spotkania z fanami w Los Angeles, Goldberg powiedział:

Spotkałem raz w życiu Toma Granta, który był detektywem, napędzającym te wszystkie teorie spiskowe. I raz mi wystarczyło.

Podawał mi argumenty, dlaczego jego zdaniem sprawa jest bardzo podejrzana. Zapytałem go: „Czy nie sądzisz, że policja z Seattle zajęłaby się tą sprawą? To sprawa z pierwszych stron gazet i wszyscy teraz patrzą na ręce policji”.

Odparł: „Wiem, jak bardzo policja potrafi być skorumpowana”. W tym momencie przestałem go traktować poważnie, bo myśl, że Courtney mogła skorumpować policję wydawała mi się absurdalna. Pewnie nawet nie wpuściliby jej na komisariat (śmiech). Zwłaszcza wtedy.

Wciąż dostaję tweety od ludzi, którzy piszą: „Przez te wszystkie lata ukrywałeś mordercę”. Ludzie są w takim bólu, że nie potrafią zaakceptować, że ktoś się zabił. Nie wiadomo, dlaczego jedna osoba się zabija, a inna nie. Żaden psychiatra, rabin, ksiądz, jogin ani filozof nie znaleźli na to jeszcze odpowiedzi.

W niedawnym wywiadzie córka Cobaina i Courtney Love, Frances Bean Cobain, która wówczas miała 2 lata, powiedziała:

Powiedziano mi, że ojciec popełnił samobójstwo dopiero, jak miałam pięć lat. Wcześniej, przez rok chodziłam na terapię, na którą przezornie wysłała mnie matka.

Trudno coś takiego wytłumaczyć pięcioletniemu dziecku. Co ciekawe, już jako dorosła osoba, odkryłam, że potrafię bardzo dobrze komunikować się z ludźmi. Często nazywają mnie „tłumaczką”, bo potrafię jasno przekazać uczucia innych osób, dzięki czemu łatwiej ich zrozumieć. To wszystko zasługa umiejętności, jakie nabyłam podczas terapii.

Frances Bean Cobain sama próbuje swoich sił w muzyce. Od jakiegoś czasu udostępnia swoje utwory za pośrednictwem Instagrama.

Komentarze (11)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Nick [158.174.***.***] dodano: 23.04.2019, 09:58 #1
Tom Grant to detektyw karierowicz który chciał się na tej sprawie dorobić pisząc dziesiątki książek na ten temat oraz oferując konsultacje za ogromne pieniądze. Skoro ona go zabiła, to czemu nie siedzi w więzieniu? Skoro uratowała go w marcu 1994 gdy ten przedawkował rohypnol w pokoju hotelowym, to dlaczego chciałaby go potem zabić? Ręka Kurta była wystarczająco długa żeby dosięgnąć spustu. Postawcie się w jej sytuacji kiedy ona musiała się zająć sobą jak i córką podczas gdy zblazowany mąż się zabił a inni wiszali na niej psy, o ile wasz fanatyzm na to jeszcze pozwala.
Alex [83.26.***.***] dodano: 23.04.2019, 15:17 #2
Ludzie, zostawcie to. Zabił się to się zabił. Co, wraca uwaga i popularność Nirvany to będziecie się doszukiwać jakichś teorii spiskowych? Zabił się, minęło 25 lat, zostawcie ten temat w świętym spokoju
Greg [82.132.***.***] dodano: 23.04.2019, 18:34 #3
Chodzi o to że On się nie zabił tylko powiedzieł Polak który prowadził sprawę ze się zabił . Osoby które wiedziały o zamachu też,nie żyją
Pokaż odpowiedzi (4)
Greg [82.31.***.***] dodano: 23.04.2019, 19:58 #8
Koniec listu pożegnalnego jest podrobiona. Okno od tylnego wyjścia było otwarte drzwi od wejścia zamknięte. W aktach pisze ze Cobain miał we krwi taką zawartosc heroiny i alkoholu ze nie był w stanie stać na nogach a co dopiero strzelać sobie w głowę. Polak prowadził śledztwo . Eldon Wayne Hoke nie żyje bo się wygadal pijany przed kamerami ze pewna blond dama proponowala mu 50 tysięcy baksow za pozbycie się pewnego Cobaina który znał bolesne sekrety Courtney
Kumaty [199.247.***.***] dodano: 24.04.2019, 10:26 #9
Czy pokolenie wychowane na Nirvanie juz doroslo do tzw Wieku Januszowego, zeby rozpatrywac i podniecac sie takimi teoriami? Nikogo to nie interesuje dlaczego ten cpun sie zastrzelil.
Bk100 [79.135.***.***] dodano: 28.04.2019, 16:08 #10
Hmm nie jeden strzelił sobie w łep jak Court Cobain ,ale to jest szalone człowieku!
Pokaż odpowiedzi (1)
Komentarze (11 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Pitbulek 719V  
0

Brian Johnson (AC/DC) wspomina, jak ukradł płytę Boba Dylana

rf | fot. Weatherman90 | 17 czerwca 2020
Pitbulek 2081V  
2

Geezer Butler (Black Sabbath) wspomina najgorsze doświadczenie z narkotykami

rf | fot. Warner Bros. Records | 15 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group