terazmuzyka.pl
Koncerty 623V  
rf | fot. Cieszanów Rock Festiwal Facebook | 18 lipca 2020
0

Cieszanów Rock Festiwal Online się nie odbędzie [OŚWIADCZENIE]

Nie dojdzie do skutku tegoroczna edycja Cieszanów Rock Festiwal, która miała odbyć się w wersji online.

Po odwołaniu tradycyjnej odsłony Cieszanów Rock Festiwal, organizatorzy planowali zorganizować wersję online. Ona jednak też się nie odbędzie, gdyż tak zadecydowało Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

Poniżej możecie przeczytać całe oświadczenie współorganizatora:

Drodzy Festiwalowicze i Festiwalowiczki!

Z przykrością informujemy, że z niezrozumiałych dla nas przyczyn Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie zdecydowało się odwołać ogłoszoną w dniu 5 maja 2020 r. edycję CIESZANÓW ROCK FESTIWAL 2020 ONLINE, na którą miały się składać: Przegląd Zespołów #CRF2020, koncerty wybranych zespołów z ogłoszonego lineupu #CRF2020 oraz akcje specjalne z festiwalowiczami i aktywności społeczne na grupie Pole namiotowe CRF. Mimo długich rozmów i negocjacji z Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz naszych najszczerszych chęci, nie udało nam się dojść do porozumienia w zakresie finalizacji tegorocznej - szczególnej edycji CRF online. Zawiedzionych festiwalowiczów i rozczarowanych artystów przepraszamy za zaistniałą sytuację.

W razie wątpliwości i dodatkowych pytań piszcie do nas na Messengerze lub mailowo

ekipa -at- cieszanowrockfestiwal dot pl
Na wszystkie wiadomości postaramy się udzielić szybkiej i rzetelnej odpowiedzi. Będziemy również do Waszej dyspozycji w dniach 20-22 sierpnia 2020 roku, na terenie Kąpieliska Wędrowiec.

Jako agencja Arto-Music&Media, która od 2013 roku była współorganizatorem Cieszanów Rock Festiwalu, czujemy się zobowiązani do poinformowania Was, iż nie doszliśmy do porozumienia z nową dyrekcją Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie w zakresie współpracy nad organizacją kolejnych edycji Festiwalu i w kwestii zachowania niezależności działania naszej Agencji jako współorganizatora tego Wydarzenia.

Poświęciliśmy wiele lat na budowanie niepowtarzalnej atmosfery CRF i czyniliśmy wszelkie starania, by każda kolejna edycja Festiwalu stawała się niezapomnianym przeżyciem i marką samą w sobie. Mieliśmy przy tym precyzyjną wizję tego, w jaki sposób chcemy organizować CRF i jak budować jego odbiór wśród uczestników. Jesteśmy przekonani, że nasza wizja najlepszego festiwalu rockowego w Polsce stała się rzeczywistością w Cieszanowie. Nasze działania i cały trud, który wkładaliśmy w tworzenie unikatowej atmosfery i najwyższego poziomu CRF mogliście obserwować w budowanych przez nas social mediach – na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTube, Snapchacie i na stronie internetowej www.cieszanowrockfestiwal.pl

Byliśmy z Wami w stałym kontakcie przez cały rok! W okresie, kiedy agencja Arto - Music&Media współorganizowała CRF, w naszych mediach społecznościowych „polubiło” i „zaobserwowało” nas 25 tysięcy nowych osób!

Zawsze wierzyliśmy, że zachowanie autentyczności i kierowanie się filozofią #cieszanuje, to droga, którą warto iść. Były to dla nas kwestie priorytetowe, co do których nie będziemy w stanie pójść na kompromisy. Z tej przyczyny jesteśmy zmuszeni zakończyć współpracę z Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. CRF pójdzie teraz własną – oby słuszną drogą. Mamy jedynie nadzieję, że nikt nie będzie kwestionował naszego wkładu w budowę marki CRF. W innym razie, będziemy bronić go tak zdecydowanie i konsekwentnie, jak budowaliśmy jego renomę!

Na koniec chcielibyśmy szczerze podziękować wszystkim osobom, które przez lata jednoczyła idea Cieszanów Rock Festiwal. Dziękujemy za współpracę Burmistrzowi Miasta i Gminy Cieszanów, mieszkańcom Cieszanowa, dotychczasowym dyrektorom Centrum Kultury i Sportu, pracownikom i wolontariuszom CKiS, artystom oraz ich managerom, całej EKIPIE CRF na którą składają się dziesiątki specjalistów, aktywistów i promotorów dobrej muzyki. Dziękujemy partnerom, sponsorom i patronom CRF - dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy śnić swój sen o najlepszym festiwalu rockowym w Polsce.

I co najważniejsze, dziękujemy Festiwalowiczkom i Festiwalowiczom! Byliście z nami na dobre i na złe. To był wspaniały lot! Mamy nadzieję, że bez względu na wszystko, poniesiecie dalej ideę #cieszanuje!

Do zobaczenia na festiwalowym szlaku!

Arto - Music&Media


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

 

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 223V  
9

Ørganek zapowiada trasę koncertową [DATY]

rf | fot. Itokyl | 17 września 2020
Koncerty 1015V  
5

Open'er Festival 2021. Znamy kolejnego headlinera!

mg | fot. Iksnigo | 16 września 2020
Koncerty 242V  
0

Steel Panther zagra w Polsce dwa koncerty w 2021 roku [DATY, BILETY]

mg | fot. David Jackson | 1 września 2020
Koncerty 304V  
1

Festiwal Inne Brzmienia 2020 z pełnym składem [LINEUP]

rf | fot. WK Lublin | 27 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group