terazmuzyka.pl
Film / serial 734V  
rf | fot. Joella Marano | 11 sierpnia 2018
0

Chloe Grace Moretz nie chce, by ukazał się film, w którym wystąpiła

Chloe Grace Moretz twierdzi, że film „I Love You Daddy”, w którym zagrała jedną z głównych ról, nie powinien nigdy się ukazać.

Premiera filmu „I Love You Daddy” planowana była na listopad 2017 roku, jednak została anulowana na kilka godzin przez wyznaczonym terminem, gdy okazało się, że reżyser, autor scenariusza i odtwórca głównej roli, Louis C.K., został oskarżony przez kilka kobiet o niestosowne zachowanie. Wydawca, firma Orchard, zerwała współpracę z Louisem C.K., a film powędrował na półkę, lecz co jakiś krążą plotki, że może zostać wreszcie wydany.

Przeciwna temu jest Chloe Grace Moretz, która zagrała rolę 17-letniej córki głównego bohatera (w którego wcielił się Louis C.K.), nawiązującej romans z 68-letnim producentem filmów (w tej roli John Malkovich).

W wywiadzie dla „The New York Times” powiedziała:

Uważam, że ten film nie powinien nigdy zostać wydany. Nie uważam, by tacy mężczyźni [oskarżeni o molestowanie] powinni mieć teraz głos. Oczywiście, boli mnie to, że tyle czasu poświęciłam projektowi, który przepadł.

Z drugiej strony, zmiany w tej branży są tak wielkie i tak szybkie, że cieszę się, widząc, jak dużo osób za nimi podąża.

Chloe Grace Moretz urodziła się w 1997 roku, a na wielkim ekranie zadebiutowała już w 2005 roku, w filmie „The Amityville Horror”. Na swoim koncie ma role w takich filmach, jak „Let Me In”, „Kick-Ass” czy „Carrie”. Wkrótce będziemy mogli obejrzeć ją w nowej ekranizacji horroru „Suspiria” oraz w dramacie „The Widow”. W 2019 roku podłoży głos pod Wendy Addams w animowanej wersji „Rodziny Addamsów”.

Urodzony w 1967 roku Louis C.K. funkcjonuje od lat 80., jako komik. Był współtwórcą takich programów rozrywkowych, jak „Late Night With Conan O’Brien” i „Saturday Night Live”, na koncie ma też programy stand up oraz seriale „Lucky Louie” i „Louie”.

Produkuje też filmy oraz występuje jako aktor, między innymi w „Było sobie kłamstwoRicky’ego Gervaisa i „Blue JasmineWoody’ego Allena.

W listopadzie 2017 roku pięć kobiet wyznało, że Louis zachowywał się w ich towarzystwie nieobyczajnie. C.K. przyznał się do zarzutów.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group