terazmuzyka.pl
Newsy 1244V  
mg | 14 sierpnia 2019
0

Cezary Szlązak, członek kultowego 2 plus 1, nie żyje

W wieku 72 lat zmarł Cezary Szlązak, który największą popularność zyskał jako członek zespołu 2 plus 1. O odejściu muzyka poinformował Związek Artystów Wykonawców STOART.

Cezary Szlązak – wokalistka, multiinstrumentalista i lider zespołu 2 plus 1 – nie żyje. Artysta zmarł w wieku 72 lat. Informację o jego odejściu potwierdził Związek Artystów Wykonawców STOART, a kilka słów pożegnania przygotował zespół:

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dziś, po długiej walce z chorobą, odszedł CEZARY SZLĄZAK, nasz Przyjaciel i członek legendarnego zespołu 2PLUS1. Spędziliśmy razem na scenie ostatnich 20 lat. Publiczności i muzyce, którą kochał, wierny do końca.

Pogrążony w smutku - Zespół.

Wpis:

Cezary Szlązak największą popularność zyskał jako członek słynnego zespołu 2 plus 1, który na przestrzeni kilkudziesięciu lat aktywności wylansował wiele przebojów, jak chociażby „Windą do nieba” czy „Nic nie boli”. Grupa w swojej twórczości łączyła wiele gatunków, jak chociażby pop, rock, folk czy country. Zespół reaktywował się na krótko pod koniec lat 90. – ze Szlązakiem czy Elżbietą Dmoch w składzie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 668V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group