terazmuzyka.pl
Newsy 468V  
rf | 20 sierpnia 2019
0

Bruce Springsteen zaprezentował zwiastun nowego filmu [WIDEO]

W październiku ukaże się nowy film Bruce’a Springsteena towarzyszący jego ostatniej płycie, „Western Stars”.

W tym roku ukazała się płyta Bruce’a Springsteena zatytułowana „Western Stars”. W październiku ukaże się film, w którym znajdą się wykonania na żywo wszystkich piosenek z płyty.

Bruce Springsteen mówi:

Wiedzieliśmy, że nie ruszymy z tą płytą w trasę, zastanawiałem się więc, jak przedstawić ludziom wykonania tych piosenek na żywo.

W końcu zdecydowano się na sfilmowanie występu Bruce’a Springsteena i orkiestry w „stuletniej stodole pełnej duchów”.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun tego filmu.

Bruce Springsteen myśli już o nowej płycie z E Street Band. Podczas niedawnej konferencji dla Netflixa przyznał, że długo nie potrafił zabrać się za komponowanie dla E Street Band:

Od siedmiu lat nie napisałem nic dla E Street Band. Nie potrafiłem się do tego zabrać. Powiedziałem sobie: „No, tak. Już nigdy ci się to nie uda”. I ten trick podziałał. Jakiś miesiąc temu napisałem tyle utworów, że wystarczy na nową płytę. Te utwory właściwie wzięły się znikąd. Napływały do mnie codziennie przez dwa tygodnie. Bardzo mnie to ucieszyło. Pomyślałem: „Jeszcze nie koniec. Będzie następna trasa!”.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy ukaże się płyta i wyruszy trasa, ale Springsteen zdementował, by miało się to stać jeszcze w tym roku:

Mamy nadzieję wrócić do was wkrótce, jednak E Street Band nie będzie koncertował w 2019 roku. Zanim powrócę do mojej pracy, ten rok poświęcę na odpoczynek po koncertach na Broadwayu i na pracę nad różnymi projektami.

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 677V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group