terazmuzyka.pl
Pitbulek 4518V  
rf | 3 listopada 2019
31

Bruce Dickinson (Iron Maiden) rozstał się z żoną

Jak podaje brytyjska prasa wokalista Iron Maiden rozstał się z żoną, z którą spędził 29 lat.

Brytyjski magazyn „Mirror” opublikował artykuł, z którego wynika, że Bruce Dickinson rozstał się z Paddy Bowden, z którą związany był od blisko 30 lat i z którą ma trójkę dzieci. Para miała znaleźć się w separacji już w 2018 roku, a Bruce Dickinson obecnie mieszka ze swoją nową dziewczyną w Paryżu. Mimo że para jest od roku w separacji, według tego, co twierdzi „Mirror”, nie planuje w najbliższym czasie rozwodu.

Zespół Iron Maiden niedawno zakończył trasę koncertową, która obejmowała występy w obu Amerykach. Grupa ma już jednak zaplanowane koncerty na przyszły rok. W czerwcu 2020 zespół wystąpi na Download Festival w Donington oraz na Belsonic Festival w Belfaście.

Iron Maiden sukcesywnie wznawia całą swoją dyskografię. Pod koniec tego roku do sprzedaży trafi ostatnia seria takich wznowień. Obejmie ona płyty „Dance Of Death”, „A Matter Of Life And Death”, „The Final Frontier” i dwupłytowy album „The Book Of Souls” z 2015 roku. Tradycyjnie jedna z płyt ukaże się także w specjalnym boksie zawierającym figurkę Eddiego. W tej serii będzie to „A Matter Of Life And Death”.

Tymczasem Adrian Smith planuje wydanie autobiografii. Książka zatytułowana „Monsters Of River And Rock: My Life As Iron Maiden's Compulsive Angler” ma liczyć 288 stron i ukazać się w maju 2020 roku.

Komentarze (31)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
dragstrip [194.106.***.***] dodano: 03.11.2019, 12:10 #1
A kogo to interesuje ???
Pokaż odpowiedzi (4)
Pierre Dolinski [46.76.***.***] dodano: 03.11.2019, 12:41 #6
Totalnie odwaliło mu na starość. Nie zamieniłbym żony i matki trójki dzieci na ta takiego podstarzałego, silikonowego blond potwora.
Pokaż odpowiedzi (3)
Bart [109.241.***.***] dodano: 03.11.2019, 13:44 #10
Ciekawe, dzięki, dobrze że nie Metalika, celowo piszę po polsku
Pokaż odpowiedzi (4)
Awwer [89.64.***.***] dodano: 03.11.2019, 15:14 #15
No, to pięknie. Może teraz będzie częściej w trasy jeździł i nagra w końcu solowy album?
Pokaż odpowiedzi (3)
Longinus dodano: 04.11.2019, 08:14 #19
Pewnie mu Paddy nie dawała żyć....
Pokaż odpowiedzi (1)
Suffer Well [83.26.***.***] dodano: 04.11.2019, 08:50 #21
fajnie!!!!
Pokaż odpowiedzi (2)
K.Q. [31.60.***.***] dodano: 04.11.2019, 10:04 #24
Czytam komentarze i szkoda mi komentujących. Kiedy Polacy (teraz to już raczej polaczki) stali się twk nienawistni?
Nie wiemy co się stało że postanowili się rozstać, Wy też nie wiecie, nie interesuhe Was to jak sami piszecie, ale do oceniania pierwszi. Odwalilo mu? Jak? Bo seminaria biznesowe wyprzedają się w komplecie.
Nawet mi Was nie szkoda, bo szkoda nerwów czasu, a na niektorych nawet splunąć.
Pokaż odpowiedzi (1)
Diz [89.71.***.***] dodano: 04.11.2019, 11:30 #26
Jego żona wygląda lepiej niż ta instruktorka fitness po botoksach. Pamiętam numer Tattooed Millionaire, gdzie Bruce wyśmiewał sztuczność amerykańskiego stylu życia tamtejszych gwiazd w tym też kobiet. To było 30 lat temu, obecnie Bruce jest takim "Tattooed Millionaire" tyle, że bez tatuaży. Ale w sumie to jego sprawa, daj mój Boże zdrowie.
Hank [89.64.***.***] dodano: 04.11.2019, 17:59 #27
Tylko nic nie jest potwierdzone. Jak na ten moment nikt nie wydał żadnego oświadczenia, to mogą być tylko domysły Uśmiech
Metalman [89.64.***.***] dodano: 04.11.2019, 18:01 #28
Dla mnie to bzdury!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 05.11.2019, 09:45 #29
Frajer pompka cha cha zostawi go przy pierwszej lepszej okazji cha cha
Wiedźmin 2?!
Pokaż odpowiedzi (1)
Awwer [89.64.***.***] dodano: 06.11.2019, 13:28 #31
Jedyna nadzieja, że teraz będzie sie bardziej w muzyke angażował...