terazmuzyka.pl
Newsy 1400V  
rf | 16 lipca 2019
10

Brian May: Freddie zaaprobowałby Adama Lamberta

Gitarzysta Queen nie ma wątpliwości, że Freddie Mercury byłby dumny z Adama Lamberta.

Queen powrócił na trasę koncertową. Grupa wraz z Adamem Lambertem gra aktualnie w Stanach Zjednoczonych. Przed jednym z koncertów Brian May opublikował na Instagramie zdjęcie Adama Lamberta, pod którym wyraził swój podziw wobec wokalisty.

Jak Adam Lambert poznał Queen?

Brian May napisał:

Bez niego Queen bez wątpienia nie byłby w stanie grać na najwyższym poziomie. Adam Lambert dopiero zaczyna być uznawany przez szeroką publiczność jako prawdziwy fenomen. Ma głos jeden na miliard, jest pasjonatem i perfekcjonistą. To dzięki niemu nadal dalej gramy i jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania. A do tego jest miły, a to ważne, kiedy podróżujesz jak wielka rodzina. Freddie by go zaaprobował.

Brian May ponadto dodał:

Wyobraźcie sobie jakie by to było okropne dla mnie i dla Rogera koncertować z kimś, kto jest imitacją Freddiego. Nie ma tu miejsca dla osób, które coś takiego sugerują.

W nowym filmie dokumentalnym zatytułowanym „The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story” wokalista opowiada, w jaki sposób zetknął się z twórczością zespołu. Było to, gdy wybrał się na film „Świat Wayne’a” z 1992 roku, gdy miał 10 lat. Znajduje się w nim słynna scena z utworem „Bohemian Rhapsody”.

Adam Lambert trafił do Queen dzięki programowi „American Idol”, w którym zaśpiewał „Bohemian Rhapsody”.

Komentarze (10)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Sebix [83.20.***.***] dodano: 16.07.2019, 11:11 #1
Gdyby Freddie Mercury nie zachorował i żył to byłby dalej wokalistą Queen więc jak mógłby zaaprobować Lamberta?
Pokaż odpowiedzi (2)
Tomaszek [31.0.***.***] dodano: 16.07.2019, 13:57 #4
Skoro brian daje sygnał że nie są e stanie koncertować z kimś kto jest imitacją freddiego to oznacza że marc martel nie będzie nigdy wokalistą queen
Gibi [5.173.***.***] dodano: 16.07.2019, 14:15 #5
Inczej Fredek na pewno przetestowałby by Adama, Adamie schyl się po mydło Uśmiech))
Pokaż odpowiedzi (3)
Jurek 63 lat [5.173.***.***] dodano: 19.07.2019, 15:40 #9
Bez Freddiego To nie jest ten sam Queen owszem akceptuję Nowego solista ale brak jest mi ciągle Freddiego nie umiałem się pogodzić z tym że tak wcześnie odszedł był jest dla mnie najlepszym piosenkarzem na świecie
pablo67 [109.173.***.***] dodano: 15.09.2019, 20:21 #10
Myślę ,że problem polega na tym iż Adam Lambert jest indywidualnością i wielkim talentem i po wywiadzie z nim lubię jego osobowość lecz Queen popełnił moim skromnym zdaniem błąd ,którego nie popełnił polski zespół Dżem...Nie zastąpił tylko wokalisty ale żył dalej,stworzył wiele super kompozycji z Jackiem Dewódzkim który był inny od Ryśka ale i wielki.Tworzyli nowy Dżem z nową muzyką i to było dobre mimo ,że Rysiek Był jedyny.Queen tworzy nowy obraz ale bez nowych kompozycji...A więc jeśli chcą grać wszystkie stare kompozycję to powinien je śpiewać Marc Martel który nie powinien przepraszać świata za głos podobny do freddiego...Jest rewelacyjny i to taki ostatni ślad na ziemi po freddim...Jak martela nie będzie to ...cisza nastanie.Żadko jest odnależć taki fenomen zbliżony głosem do Freddiego a więc...Myślę ,że to Marc Martel jest Fenomenem...Po co te wszystkie Queen Ekstravaganza ,Celebration...nie lepiej jeden oryginał z Martelem?

nie słucham jako fan Queenu z Adamem Lambertem wolę posłuchać Martela ze swoim Bandem bo to jest to co pamiętam...Porównywanie Martela do Freddiego nie ma sensu Bo Freddi był nie tylko genialnym wokalistą ale i kompozytorem,Artystą którym Marc na razie nie jest nie tworzy a tworzenie jest sztuką...Ale i tak szacunek za głos
Komentarze (10 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Newsy 367V  
1

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 z potężnym wzmocnieniem składu [LISTA]

mg | fot. Radoslaw Kazmierczak | 11 grudnia 2019
Newsy 204V  
Newsy 424V  
1

Ghost pracuje nad nową płytą

rf | 9 grudnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group