terazmuzyka.pl
Newsy 895V  
mg | 7 grudnia 2018
0

Brass Against zaprezentowali niezwykły cover utworu Black Sabbath [WIDEO]

Słynąca z tworzenia własnych interpretacji słynnych utworów nowojorska grupa Brass Against sięgnęła tym razem po jedno z największych muzycznych osiągnięć Black Sabbath.

Brass Against to pochodząca z Nowego Jorku orkiestra dęta, grająca covery m.in Rage Against the MachineLiving ColourPublic EnemyA Tribe Called QuestKendrick Lamar, Fugees i wielu innych artystów.

„Teraz Rock Kolekcja”​ poświęcona Black Sabbath wciąż w sprzedaży!

Niedawno muzycy postanowili sięgnąć po nieco mocniejsze brzmienia i nagrali własną wersję utworu Pantery, natomiast teraz sięgnęli po „War Pigs” z repertuaru Black Sabbath. Z efektem ich pracy można zapoznać się poniżej:

Brass Against zagra w Polsce

„The Restistance Tour”, czyli zapowiedziana właśnie przez zespół Brass Against trasa koncertowa obejmie również nasz kraj. Muzycy pojawią się 6 lutego 2019 roku w stołecznym klubie Stodoła. Bilety w cenie 79 zł dostępne są w sprzedaży od piątku 12 października od godz. 11.00.

Zespół w związku z ogłoszeniem trasy przekazał wiadomość swoim fanom:

W epoce trudnej politycznie czas na przeciwstawienie się systemowi. Pierwszym i najważniejszym celem Brass Against jest tworzenie wyjątkowej muzyki. Nie powinniśmy jednak zapominać o specyfice czasów, w których żyjemy. Chcemy, aby nasza muzyka nie była po prostu inspirująca; chcemy, aby nasza muzyka rezonowała z emocjami ludzi i zachęcała do działania. Produkujemy wyjątkową muzykę z politycznym wydźwiękiem. Jesteśmy wkurzeni, jesteśmy zainspirowani, jesteśmy gotowi na zmiany - i mamy nadzieję, że nasza muzyka wzmacnia tę energię u każdego, kto jej słucha.

- napisała grupa.

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 120V  
2

Jack White wskazuje zespoły, które są nadzieją rocka

rf | fot. David James Swanson | 17 lipca 2019
Newsy 2527V  
Newsy 2828V  
10

Sharon Osbourne zaatakowała byłego basistę Ozzy'ego

rf | fot. Eva Rinaldi | 13 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group