terazmuzyka.pl
Film / serial 1218V  
rf | 13 czerwca 2019
7

„Bohemian Rhapsody 2” ma sens? Adam Lambert ma sprecyzowany pogląd

Czy jest sens stworzenia kontynuacji „Bohemian Rhapsody”? Zdania są podzielone, ale Adam Lambert ma sprecyzowane zdanie.

Sukces „Bohemian Rhapsody” sprawił, że zaczęły krążyć plotki o kontynuacji biografii Queen i Freddiego Mercury’ego.

Jak „Bohemian Rhapsody” wpłynął na sprzedaż muzyki Queen?

Aktualny wokalista Queen, Adam Lambert, ma jednak na ten temat mocno sprecyzowane zdanie. W wywiadzie dla „NME” powiedział:

O czym miałby ten film opowiadać? Na jakiej zasadzie miałoby to być? Dla mnie to nie ma żadnego sensu.

Tymczasem nie jest wcale wykluczone powstanie „Bohemian Rhapsody 2”. Reżyser teledysków Queen, Rudi Dolezal, wyjawił w rozmowie dla „Page Six”, że trwają aktualnie rozmowy na temat kontynuacji „Bohemian Rhapsody”. Według jego słów, druga część miałaby zaczynać się w momencie występu Queen na Live Aid, czyli tam, gdzie skończyła się pierwsza część. Jeśli druga część by rzeczywiście powstała, prawdopodobnie prezentowałaby historię Queen aż do śmierci Freddiego Mercury’ego w listopadzie 1991 roku.

Również Brian May nie wyklucza nakręcenia kolejnej części filmu. W wywiadzie dla „Movieweb” powiedział:

Myślę, że jest to naturalny punkt kulminacyjny. Nawet we wczesnych wersjach scenariusza tak było. Uznaliśmy, że to najlepsze ukoronowanie, niezależnie od tego, co mówią różni mądrale. Ktoś powiedział: „Pewnie Freddie umrze w połowie filmu, a reszta będzie opowiadała o tym, co było po jego śmierci”. Kompletna bzdura! Ten film jest o Freddiem i myślę, że koncert na Live Aid doskonale je puentuje. Kto wie? Może nakręcimy sequel?

Film „Bohemian Rhapsody” zarobił ponad 900 milionów dolarów, stając się najpopularniejszą filmową biografią muzyczną.

Komentarze (7)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ziggy [83.9.***.***] dodano: 14.06.2019, 08:05 #1
HiV - kolejne starcie Mrugnięcie
lp [195.47.***.***] dodano: 14.06.2019, 10:53 #2
hmm NA ŚCIEŻCE FILMU BOHEMIAN RHAPSODY ŚPIEWA MARC MARTEL zamiast Mercurego , ciekawe dlaczego jego nie wybrali na trasę..
Pokaż odpowiedzi (2)
Gaga [83.175.***.***] dodano: 14.06.2019, 12:05 #5
Mam nadzieję,że panowie Brian i Roger uszanują wolę kolegi,który do końca bronił swojej prywatności i nie zrobią skoku na łatwą kasę
Alicja Szuba dodano: 18.06.2019, 16:40 #6
W deche choć jeszcze nie obejrzałam pierwszej części. Jeszcze zdążę więc jest spoko i czekam cierpliwie. Trzeba nakręcić koniecznie. Nic, tylko same filmowe hity z oscarami. ☺
asik [157.25.***.***] dodano: 29.07.2019, 11:12 #7
druga część powinna powstać choćby po to aby uczcić 30 rocznicę śmierci najlepszego wykonawcy na świecie! Czemu nie! Pierwsza cześć to sukces, więc czemu nie dopowiedzieć historii do końca? Nie byłoby fascynująca opowieść o zmaganiach z chorobą ale i sile woli i pracy do samego końca ni i nagranie albumu już po śmierci, że o koncercie ku czci nie wspomnę.. mam nadzieję, że będzie druga część.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group