terazmuzyka.pl
Newsy 580V  
mg | 13 grudnia 2019
1

Body Count opublikowali utwór zapowiadający ich nowy album [AUDIO]

Dowodzona przez Ice-T formacja Body Count opublikowała właśnie utwór pt. „Carnivore”, który jest zapowiedzią ich nowej płyty.

„Carnivore” to nie tylko tytuł opublikowanej właśnie kompozycji, ale również całego albumu zespołu Body Count. Lider formacji – Ice-T – poinformował, że premiera przewidziana jest na początek 2020 roku. Album zostanie wydany nakładem Century Media.

Poniżej prezentujemy wspomniany utwór i jednocześnie okładkę „Carnivore”:

Nico wcześniej wokalista Body Count tak tłumaczył sens tytułu nowej płyty:

Nie mam nic przeciwko, gdy ktoś mówi „jestem weganinem” albo „jestem wegetarianinem”. Ale ja jestem mięsożercą – jem tylko mięso. Ludzie pytają mnie: „Co z tobą jest nie tak?”. Ale ja myślę, że ludzie stają się zbyt słabi. Jeśli kiedyś ktoś was dopadnie, to raczej nie będzie wegetarianin.

Dyskografię zespołu zamyka album „Bloodlust”, który opublikowany został w marcu 2017 roku. Na płycie gościnnie pojawili się między innymi Dave Mustaine, Max Cavalera czy Randy Blythe.

Body Count to amerykańska grupa rapcore’owa, powstała w 1990 roku w Los Angeles z inicjatywy Ice-T i Erniego C. Kiedy w 2013 roku Ice-T ogłosił, że zespół rozpoczął prace nad nowym albumem – w środowisku muzycznym zawrzało. Temperaturę dodatkowo podniósł wielki powrót na scenę, na festiwalu Fun Fun Fun Fest. Skład Body Count tworzą, oprócz Ice-T i Erniego C, Vincent Price, Ill Will i Juan Garcia.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Marcin [5.173.***.***] dodano: 13.12.2019, 11:59 #1
To co gra Body Count to najbardziej energetyczna, tekstowo zaangażowana muza jaką od dawna słyszałem. Instrumenty chodzą jak wściekłe, a sam Ice T ma przewagę nad kolegami o typowo metalowym rodowodzie - świetną dykcję. A to ważne, bo w tym zespole teksty są bardzo istotnym elementem. Mam nadzieję, że nowy album będzie co najmniej na poziomie "Bloodlust". Jeśli przyjadą do Polski - koncert obowiązkowy!!!!
Zobacz także
Newsy 541V  
3

Tommy Lee ocenia występ Post Malone z utworami Nirvany

rf | fot. The Come Up Show | 11 sierpnia 2020
Newsy 873V  
6

Tool rozważa nagranie płyty EP

rf | 11 sierpnia 2020
Newsy 954V  
1

Mike Portnoy wskazuje ulubiony zespół ostatniej dekady

rf | fot. Andreas Lawen, Fotandi | 10 sierpnia 2020
Newsy 1871V  
13

Sharon Osbourne wyjawia, do kogo należy Black Sabbath

rf | fot. Warner Bros. Records | 8 sierpnia 2020
Newsy 260V  
3

Rasta (Decapitated) debiutuje z zespołem Lucy Burns [WIDEO]

rf | fot. Maciej Pieloch | 7 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group