terazmuzyka.pl
Film / serial 222V  
rf | 7 lipca 2020
0

Billie Eilish opowie historię serialu „The Office”

Seria podcastów wkrótce trafi na Spotify.

Billie Eilish wielokrotnie powtarzała, że jest wielką fanką serialu komediowego „The Office”. Teraz będzie miała okazję przybliżyć jego historię i to z udziałem gwiazd, zarówno brytyjskiej, jak i amerykańskiej edycji. 14 lipca na Spotify trafi pierwszy odcinek podcastu „An Oral History Of The Office”, który Billie Eilish poprowadzi razem z Brianem Baumgartnerem. Towarzyszyć im będą aktorzy Steve Carrell (Michael Scott), John Krasinski (Jim Halpert), Rainn Wilson (Dwight Schrute), Jenna Fischer (Pam Beesly), Angela Kinsey (Angela Martin) i inni.

Podcast opowie, jak Ben Silverman i Ricky Gervais wpadli na pomysł stworzenia sitcomu, który parodiuje reality show na temat życia w biurze.

The Office” zadebiutował w brytyjskiej telewizji BBC w 2001 roku i liczył dwa sezony. Wersja amerykańska (ze Steve’em Carrellem w roli głównej) zadebiutowała w 2005 roku i liczyła dziewięć sezonów.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Jared Leto wcieli się w Andy'ego Warhola

rf | fot. Gage Skidmore | 8 sierpnia 2020
2

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
0

Alan Parker, reżyser „The Wall”, nie żyje

rf | fot. Lisa Moran Parker | 2 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group