terazmuzyka.pl
Film / serial 600V  
rf | 12 lipca 2020
1

Będzie „Kill Bill 3” z gwiazdą serialu „Euphoria”?

Czy Zendaya wcieli się w rolę główną w ekranizacji „Kill Bill 3” Quentina Tarantino?

W jednym z niedawnych wywiadów, Vivica A. Fox, która w filmie „Kill Bill” wcieliła się w Vernitę Gren przyznała, że nadeszła pora nakręcenia trzeciej części filmu, a jedną z głównych ról powinna zagrać Zendaya, znana z serialu „Euphoria”.

Vivica A. Fox widzi ją w roli Nikki – córki Green, która jest świadkiem śmierci swojej matki. W trzeciej części dorosła już Nikki mogłaby zemścić się na Pannie Młodej, w którą wcieliła się Uma Thurman.

Fox dodała:

Czyż to nie byłoby wspaniałe? Mówmy to głośno: Tarantino, obsadź Zendayę! Niech zainteresuje się tym projektem.

Chociaż Quentin Tarantino nie potwierdził oficjalnie, że zamierza nakręcić „Kill Bill 3” już w zeszłym roku przyznawał, że rozważał ten pomysł. W rozmowie dla podcastu „Happy Sad Confuesed” Quentin Tarantino powiedział:

Razem z Umą Thurman rozmawialiśmy ostatnio o pomyśle nakręcenia trzeciej części „Kill Bill”. Mówiąc szczerze, to nawet nieco głębiej się nad tym zastanawiałem. Jeśli jakiś mój film wyróżnia się spośród innych moich filmów, jest to „Kill Bill”.

Pierwsza część filmu „Kill Bill” ukazała się w 2003 roku i natychmiast stała się kasowym sukcesem. W rolach głównych wystąpili Uma Thurman, Lucy Liu i David Carradine. Druga część filmu miała swoją premierę rok później i również odniosła sukces.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Dd11 [92.40.***.***] dodano: 12.07.2020, 13:27 #1
Tarantino kręć że w końcu trzecia część bo 2 części Kill Billa to najlepsze rzeczy jakie zrobiłeś wg mojej skromnej opinii.
Zobacz także
0

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
0

Alan Parker, reżyser „The Wall”, nie żyje

rf | fot. Lisa Moran Parker | 2 sierpnia 2020
1

Millie Bobby Brown wystąpi w nowej produkcji Netflixa

rf | fot. Gage Skidmore | 29 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group