terazmuzyka.pl
Film / serial 368V  
rf | 25 czerwca 2019
1

Bass Astral x Igo nagrali utwór do serialu BBC [AUDIO]

Bass Astral x Igo zaprezentowali utwór „Planets” zrealizowany do najnowszego serialu dokumentalnego BBC Earth.

Serial dokumentalny „Planety” zrealizowany przez BBC Earth przybliża historię naszego układu planetarnego. Wykorzystując najnowsze i najdokładniejsze zdjęcia planet oraz dane naukowe, twórcy przedstawiają historię planet skalistych i gazowych olbrzymów. Lektorem jest znany naukowiec i prezenter telewizyjny Brian Cox. Serial liczy w sumie pięć odcinków, a pierwszy z nich swoją premierę miał już w połowie czerwca.

W ramach współpracy z BBC Earth polski duet Bass Astral x Igo skomponował utwór „Planets” zainspirowany serialem. Pełna wersja utworu dostępna jest już w streamingu natomiast poniżej możecie posłuchać jego fragmentu.

Kuba Tracz o utworze mówi:

Utwór „Planets” jest zarówno romantyczny jak i monumentalny, zawiera w sobie tajemnicę, z jaką kojarzy nam się wyprawa statkiem kosmicznym w bezkres. W dodatku Igor napisał piękny, metaforyczny tekst, który odnosi się zarówno do makrokosmosu jak i mikrokosmosu w każdym z nas.

Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek wywodzący się z zespołu Clock Machine. Duet zadebiutował w 2016 roku albumem „Discobolus”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Komitet Plenarny Prawo i Sprawiedliwość [178.217.***.***] dodano: 26.06.2019, 09:15 #1
Komitet Plenarny Prawo i Sprawiedliwość wystosował już notę apelacyjną do zarządu BBC z pytaniem o natychmiastowe wyjaśnienie sprawy braku wzmianki o stworzeniu wszechświata przez Boga w rzeczonym serialu. Nie ma też nic o kluczowej roli Kleru w utrzymywaniu ładu we wszechświecie, co uważamy za oburzające.
Zobacz także
6

Kolejny słynny reżyser krytykuje filmy Marvela

rf | fot. Georges Biard | 20 października 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group