terazmuzyka.pl
Newsy 703V  
rf | 15 września 2018
0

Avenged Sevenfold opublikował zwiastun nowego singla [WIDEO]

Zespół Avenged Sevenfold już w najbliższy poniedziałek opublikuje nowy singel. W internecie można wysłuchać jego fragmentu.

Nowa piosenka Avenged Sevenfold zatytułowana jest „Mad Hatter” i ukaże się 17 września na ścieżce dźwiękowej gry „Call of Duty: Black Ops 4”, która do sklepów trafi 12 października. Według niektórych źródeł, grupa planuje wydać także płytę EP, na której znajdą się cztery nowe utwory.

O piosence „Mad Hatter” wokalista M. Shadows powiedział w „Kerrang!”:

Jest mroczna i posępna. Chcieliśmy zawrzeć w niej inne brzmienie niż takie typowe dla strzelanki. Dzięki takim utworom możemy eksperymentować ze swoim brzmieniem. Tę umieściłbym w szufladce „mroczna alternatywa”.

Poniżej możecie wysłuchać fragmentu utworu, który w całości zostanie opublikowany 17 września.

W lipcu Avenged Sevenfold odwołał wszystkie zaplanowane koncerty ze względu na infekcję wirusową wokalisty. Matt Shadows napisał w oświadczeniu:

Po europejskiej trasie koncertowej dopadła mnie okropna infekcja wirusowa, która pozbawiła mnie głosu. Starałem się odpoczywać, odwiedzałem lekarzy, ale z głosem było coraz gorzej. Po tygodniach na sterydach okazało się w czym problem. Na moich strunach głosowych utworzył się pęcherzyk wypełniony krwią, przez którego nie mogą wibrować. Mówiąc w skrócie: nic nie mogę śpiewać, a każda próba tylko pogarsza sprawę. Na szczęście lekarze twierdzą, że po trzech miesiącach odpoczynku, wszystko powinno wrócić do normy.

Niestety, oznacza to, że musimy odwołać wszystkie zaplanowane koncerty. (...)

Chcę, żebyście wiedzieli, że próbowałem wszystkiego, żeby móc zaśpiewać. Po prostu w tej chwili jest to niemożliwe.

Kilka miesięcy temu M. Shadows przyznawał w wywiadach, że po zakończeniu trasy koncertowej w USA grupa zamierza wziąć trochę wolnego, zanim zacznie pracować nad nowym albumem.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 803V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group