terazmuzyka.pl
Newsy 367V  
mg | 13 grudnia 2019
0

Apocalyptica opublikowała kolejny utwór pochodzący z nowej płyty [WIDEO]

Kilka tygodni dzieli nas od premiery nowej płyty zespołu Apocalyptica. W sieci pojawiła się właśnie jej kolejna muzyczna zapowiedź.

Apocalyptica jakiś czas temu zapowiedziała powrót nową, dziewiątą w dorobku, płytą, a zarazem pierwszym od siedemnastu lat albumem instrumentalnym, który jest zatytułowany „Cell-0”. Krążek będzie miał premierę 10 stycznia 2020 roku

Wydawnictwo zapowiadają utwory „Ashes Of The Modern World”, „Rise” oraz opublikowany właśnie „En Route To Mayhem”:

Tak o nowej płycie opowiada Eicca Toppinen:

Nowe utwory mają tyle warstw i są tak złożone, że czasem ciężko dokładnie stwierdzić o czym są. Ale myślę że na tym polega piękno muzyki instrumentalnej, że słuchacz może doświadczać tych samych utworów na różne sposoby. To też jeden z powodów, dlaczego nie chcemy opowiadać o czym są nowe numery, zanim ludzie ich nie posłuchają.

Za produkcję „Cell-0” odpowiada sam zespół, miksem zajął się Andrew Scheps (Red Hot Chili Peppers, Metallica, Lana Del Rey, Black Sabbath) a całość została nagrana w Sonic Pump Studios w Helsinkach. Płyta będzie dostępna jako CD Mediabook, 2 LP, pkaiety Deluxe oraz w formie elektronicznej.

Sabaton i Apocalyptica w Polsce

Już niedługo, 17 stycznia 2020 roku w Zurychu, rozpocznie się europejskie tournée zespołu Sabaton, podczas którego jako gość specjalny pojawi się Apocalyptica.  

W związku ze wspomnianą trasą koncertową, oba zespoły zagrają również w naszym kraju. Jedyny zapowiedziany w Polsce koncert zespołów SabatonApocalyptica i Amaranthe odbędzie się 24 stycznia 2020 roku w warszawskim Torwarze.

Bilety na koncert dostępne są w trzech wariantach:

  • Miejsce stojące – 179 PLN
  • Miejsce siedzące – 159 PLN
  • Miejsce siedzące – 199 PLN

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 35V  
0

Brian May i Adam Lambert zachwalają k-popowy zespół BTS

rf | fot. TenAsia | 21 stycznia 2020
Newsy 1157V  
13

Czesław Niemen zmarł 16 lat temu. Przypominamy jego przebój w wersji Metalliki [WIDEO]

rf | fot. Гражина Рутовска | 17 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group