terazmuzyka.pl
Newsy 10853V  
rf | 9 listopada 2019
56

Amerykański portal wybrał najlepsze metalowe płyty dekady. Na szczycie polski zespół

Amerykański portal „Consequence Of Sound” wybrał najlepszych metalowych 25 płyt mijającej dekady. Na samym szczycie znalazł się polski zespół.

„Consequence Of Sound” podsumował lata 2010-2019 zestawieniem 25 najlepszych metalowych płyt. Konkurencja była ogromna. Na liście znaleźli się tacy wykonawcy jak Judas Priest, Mastodon, Gojira, Deftones, Tool, czy Megadeth, ale szczyt podium przypadł zespołowi Behemoth i płycie „The Satanist”.

Nergal tłumaczy czy Behemoth jest zespołem blackmetalowym

Tak w uzasadnieniu napisali redaktorzy:

Dziesiąty album polskiego zespołu metalowego był pierwszymi dźwiękami stworzonymi przez Nergala od kiedy pokonał białaczkę. To otarcie się o nieznane nadało ton muzyce tria i zainspirowało najbardziej wściekły i nieprzejednany album w dyskografii.

Drugie miejsce w zestawieniu zajęła Gojira z albumem „L’Enfant Savage”, a trzecie Deafheaven z „Sunbather”.

Całe zestawienie możecie przeczytać pod tym adresem.

Behemoth zagra ze Slipknotem

Najpierw szereg koncertów w Wielkiej Brytanii, a następnie kilkanaście koncertów na kontynentalnej części Europy – tak w skrócie wyglądają koncertowe plany zespołu Slipknot. Jakiś czas temu grupa pochwaliła się w sieci plakatem, na którym wymienione zostały wszystkie miasta, które planuje odwiedzić.

Później więcej informacji przekazał zespół Behemoth, który będzie gościem specjalnym europejskich koncertów formacji Slipknot! Oba zespoły pojawią się w Polsce – koncert odbędzie się 6 lutego 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Komentarze (56)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 09.11.2019, 10:09 #1
?!... to już lepszy z naszych Vader albo Decapitated! Wszystko ta nachalna propaganda i tępa reklama...
Pokaż odpowiedzi (2)
bartosh [95.49.***.***] dodano: 09.11.2019, 11:38 #4
Dokładnie jak piszesz Paweł
bob [89.64.***.***] dodano: 09.11.2019, 13:00 #5
Death metal, black metal - przecież tego się nie da słuchać!!! Nie wiem, co w takiej "muzyce" może się komuś podobać? Najlepszym rodzajem metalu jest klasyczny heavy taki w stylu Iron Maiden, Saxon, Judas Priest czy Accept, ewentualnie thrash metal.
Pokaż odpowiedzi (18)
Wolf [194.33.***.***] dodano: 09.11.2019, 14:20 #24
Goście musieli być dobrze naćpani jak układali tą listę
jabco40 [83.23.***.***] dodano: 09.11.2019, 16:40 #25
A gdzie Iron Maiden i Avenged Sevenfold ? Tool , Slipknot i Opeth dopiero co się ukazały więc zweryfikuje je czas. Co nie zmienia faktu , że to zajebiste płyty.
Pokaż odpowiedzi (3)
Perun [5.173.***.***] dodano: 09.11.2019, 17:12 #29
Wszystko komercyjne badziewie
Nie ma jak podziemie
Apnethrone [37.47.***.***] dodano: 09.11.2019, 17:34 #30
Zasługują, Nergal to łepski gość stworzył machinę o nazwie Behemoth i robi super robotę. Piszę to choć nie jestem fanem .
Łukasz Ł [88.156.***.***] dodano: 09.11.2019, 17:35 #31
Moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepszym zespołem metalowym był jest i będzie "Kat" ,a po tem długo długo nic.
Bonio78 [5.182.***.***] dodano: 09.11.2019, 19:06 #32
Wygrał behemoot bo teraz jest moda na wszysko co jest związane z satanizmem(illuminati),gdzie nie spojrzysz w teledyskach to sam satanizm tfu.
Sebek [81.190.***.***] dodano: 09.11.2019, 19:34 #33
Całkowicie zgadzam się z Pawłem K. Świetnie powiedziane: nachalna propaganda. Żeby nie było - słucham ciężkiej ostrej muzy - Vadera uwielbiam, ale po Behemotha nie chce mi się sięgać przez otoczkę, jaką wokół siebie zrobił celebryta Nergal.
Kadzior [88.199.***.***] dodano: 09.11.2019, 20:21 #34
Polski najlepszy zespół to jak dla mnie to KAT z Romanem na czele m/
Ehhh [77.255.***.***] dodano: 09.11.2019, 21:18 #35
W większości maintreamowe dziadostwo, powodzenia z takimi zestawieniami....
METALOWIECPL [5.102.***.***] dodano: 09.11.2019, 22:18 #36
Tylko Vader. Nergal to gość to za pieniądze zrobiłby Absolutnie wszyatko
N3 [5.173.***.***] dodano: 10.11.2019, 00:12 #37
Nędzna komercja;(
Kenny [5.173.***.***] dodano: 10.11.2019, 01:18 #38
Fajnie się czyta to wasze jęczenie, narzekanie, plucie jadem, wygrażanie, wyzywanie. Jak widzę tylko słowo Behemoth to już wiem co będzie w komentarzach. Suma waszego IQ to pewnie suma waszego wieku. Tak trzymać przygłupy.
Pokaż odpowiedzi (1)
Kamil Dymerski dodano: 10.11.2019, 01:41 #40
Jeśli coś polskiego, to dałbym Exercices in Futility Mgły, bo to jest genialna płyta.
Max [83.20.***.***] dodano: 10.11.2019, 08:37 #41
Dekada trwa od 1.01.2011 do 31.12.2020
To już nie pierwszy raz kiedy widzę rozmaite podsumowania dekady 2010-2019. I to głównie w USA
Pokaż odpowiedzi (1)
melometal [37.248.***.***] dodano: 10.11.2019, 10:25 #43
Paweł K. ma 10000% racji, tylko że Darski to zawodowy lanser a media z takich zyją... dla refleksji i nostalgii proszę co znalazłem, jak górale dla Kukuczki grają,
tu jest wszystko... https://www.youtu(...)Gmi-gmJ4
na jesienne dni.
Diz [89.71.***.***] dodano: 10.11.2019, 12:17 #44
Nie polubię Behemotha bo jakiś portal wskazał jego płytę jako najlepszą. Mierzi mnie tęczowy satanizm.
Rondel [176.221.***.***] dodano: 10.11.2019, 13:21 #45
Nie chodzi o muzykę, chodzi o to kto lepiej odda pokłon sxatanowi. Takie chore czasy nastaly
Pokaż odpowiedzi (1)
Edle [89.64.***.***] dodano: 10.11.2019, 14:16 #47
Tzw. Znawcy muzyki
Krzysztof Kornatowicz [89.67.***.***] dodano: 10.11.2019, 15:05 #48
Nie do wytrzymania ! W jakim zakłamanym, sterowanym świecie my żyjemy?! A więszość z łatwością ulega temu sterowaniu, co skazuje ludzkość na zagładę, które poprzedza ten wyzysk i niewolnictwo ekonomiczne ! Behemoth i płyta „The Satanist”znana jest niszowej grupie odbiorców, a jej poziom muzyczny nie kwalifikował ją do nawet lokalnego piedestału uwagi publicznej, a żydki w USA o niej słyszeli i wywindowali na swój żydowski piedestał - niech zdechnę ze śmiechu !
Pokaż odpowiedzi (2)
Mrco [31.42.***.***] dodano: 10.11.2019, 17:08 #51
Satanizm ma się dobrze jak widać.......nawet w blacku można wkręcić się w Illuminacki biznes.Lipa.
Polak [194.146.***.***] dodano: 10.11.2019, 17:14 #52
Komentarze typowo polskie, ból tyłka, że inny Polak coś zyskał. Behemoth zasługuje na uznanie, bo wszystko co robią, robią profesjonalnie i z dbałością, począwszy od kompozycji kończąc na wizerunku i koncertach. Vader muzycznie siedzi w paleolicie, riffy to ciągle tremolki i randomowe solówki. Decapy to inna bajka, techniczno groovowa machina, bardzo dobra, ale nie tak widowiskowa. Szczerze mówiąc nie jestem fanem Satanist, bardzo cenię wcześniejsze plyty i ciszy mnie, że zdobulyli jakieś wyróżnienie
Radomir [83.26.***.***] dodano: 10.11.2019, 18:29 #53
behemoth = kapeć.
Metal666 [95.149.***.***] dodano: 10.11.2019, 21:15 #54
Lepiej martyniuka posluchajcie wszyscy....bo gusta macie do niczego...avanged sevenfold czy jak to sie tam nazywa-przeciez to chała jakich malo!!! Slipknoty i inne gowna!!! Swiat schodzi na psy i muzyka tez