terazmuzyka.pl
Film / serial 305V  
mg | 12 sierpnia 2018
0

„American Horror Story: Apocalypse” z kolejnym niepokojącym teaserem [WIDEO]

Choć te krótkie zapowiedzi nie mówią wiele na temat fabuły „American Horror Story: Apocalypse”, to trzeba przyznać, że działają na wyobraźnie i są niezwykle niepokojące.

Niedawno zdradzono pierwsze szczegóły związane z „American Horror Story: Apocalypse”, a teraz w sieci pojawił się drugi już oficjalny teaser nowej odsłony niezwykle popularnego serialu. Ósmy sezon będzie crossoverem „Murder House” i „Sabatu”, dlatego pojawi się w nim wiele znanych nam już postaci, jak chociażby Constance Langdon (w tej roli ponownie Jessice Lange).

Warto dodać, że Lange pojawi się w serialu gościnnie i tylko w jednym odcinku. Szósty epizod, bo o nim mowa, wyreżyserowany został przez Sarah Paulson i będzie to jej reżyserski debiut. Przypomnijmy, że Jessica Lange – zdobywczyni dwóch Oscarów – stanowiła o sile czterech pierwszych sezonów „American Horror Story”. Z formatem pożegnała się w 2015 roku po emisji „American Horror Story: Freak Show”, gdzie zagrała Elsę Mars.

Kolejne szczegóły serialu osadzonego w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”

W ósmym sezonie, którego pierwszy odcinek premierę będzie miał 12 września, pojawią się między innymi: Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Cheyenne Jackson, Billy Eichner czy Emma Roberts.

Podczas niedawnej konferencji prasowej potwierdzono ponadto, że zamówione zostały już dwa kolejne sezony „American Horror Story”. Nie znamy żadnych dodatkowych szczegółów związanych z 9. i 10. odsłoną serii.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
3

Terry Jones (Monty Python) nie żyje

rf | fot. Anton Nossik | 22 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group