terazmuzyka.pl
Film / serial 412V  
mg | 27 sierpnia 2019
0

„American Horror Story: 1984” z pierwszym trailerem. Hołd dla horrorów z lat 80. [WIDEO]

Zapowiedziany jakiś czas temu „American Horror Story: 1984” to już dziewiąty sezon cieszącego się ogromną popularnością serialu. W sieci pojawił się pierwszy trailer produkcji.

Już 18 września będzie miał premierę pierwszy odcinek „American Horror Story: 1984”. To już dziewiąta odsłona serialu, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem twórcy postanowili zabrać widzów do szalonych lat 80. Serial pełen będzie odniesień do pochodzących z tej epoki kultowych filmów grozy. Odtworzony zostanie również klimat kiczowatych, ale niezwykle barwnych lat 80. Serial utrzymany będzie w konwencji klasycznego slashera.

Poniżej pierwszy tariler „American Horror Story: 1984”:

Za scenariusz „American Horror Story: 1984” odpowiedzialny jest oczywiście pracujący przy poprzednich sezonach produkcji Ryan Murphy. W serialu pojawią się Emma Roberts, Matthew Morrison, Leslie Grossman czy Leslie Grossman.

Pierwszy odcinek, który amerykańską i brytyjską premierę będzie miał 18 września, nosi tytuł „Camp Redwood”. W Polsce serial zadebiutuje dzień później, 19 września, na kanale FOX Polska.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group