terazmuzyka.pl
Koncerty 713V  
mg | 14 czerwca 2019
3

Alter Bridge zagra koncert w Polsce. Znamy szczegóły! [DATA, BILETY]

Niedawno poznaliśmy daty koncertów, które Alter Bridge zagra w tym roku w Europie, a teraz polski organizator występu Amerykanów podał więcej szczegółów.

Jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji na jednym koncercie w Polsce. Alter Bridge zobaczyć będzie można na żywo 23 listopada w warszawskiej Hali Bemowo. 18 października nakładem Napalm Records ukaże się nowa płyta zespołu, „Walk The Sky” i to właśnie w ramach trasy promującej ten album Alter Bridge zagra w Polsce.

Grupa pojawi się w znakomitym towarzystwie, w roli gości specjalnych wystąpią dwa zespoły: Shinedown oraz The Raven Age.

Alter Bridge w Polsce – bilety

Bilety do sprzedaży trafią 18 czerwca i będą dostępne w następujących cenach:

  • 240 PLN (w przedsprzedaży)
  • 260 PLN (w dniu koncertu)

Dostępne będą także pakiety VIP meet & greet, wszelkie szczegóły odnośnie tych pakietów można znaleźć tutaj: www.alterbridge.com.

Najnowszy, szósty już w dorobku krążek Alter Bridge ukaże się 18 października w barwach Napalm Records. Na płycie znajdzie się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy (wokal, gitara), Mark Tremonti (gitary, wokal), Brian Marshall (bas) oraz Scott Philips (perkusja) osiąga tutaj twórczy szczyt swoich możliwości. Na „Walk The Sky” zespół czerpiąc z elementów ze swoich dotychczasowych płyt, stworzył coś zupełnie nowego. Już samo podejście do pracy nad nowym albumem było zupełnie odmienne niż przy poprzednich płytach formacji.

Album powstał na bazie kompletnych pomysłów na utwory, stworzonych przez Kennedy'ego i Tremontiego, a następnie utwory te szlifowane były przez cały zespół i w ten sposób narodził się „Walk The Sky”. Różni się to od poprzedniej metody grupy (od drugiej płyty "Blackbird"), w której Kennedy i Tremonti nad swoimi indywidualnymi pomysłami i riffami pracowali z producentem Michaelem „Elvisem” Baskette, tworząc niektóre z najbardziej cenionych kompozycji zespołu.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
jotjotjot dodano: 14.06.2019, 10:28 #1
Szczerze mówiąc, to na pierwszy plan wysuwają się ceny biletów. Mam wrażenie, że są dość mocno przeszacowane. Może się mylę, ale policzyli to chyba tak, jakby połowa fanów Slasha miała się rzucić na ten koncert.
Mam wrażenie, iż ta grupa nie jest aż tak popularna w Polsce i może być problem z frekwencją za takie pieniądze.

Niemniej życzę udanego i wyprzedanego koncertu.
Pokaż odpowiedzi (2)
Zobacz także
Koncerty 336V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 652V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
Koncerty 259V  
3

Czesław Mozil zapowiedział letnią trasę [DATY]

rf | fot. Rafał Szarzyński | 19 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group