terazmuzyka.pl
Konkursy 670V  
mg | 23 października 2017
0

Acid Drinkers w Stodole. Na koncert pójdą... [KONKURS]

Nadszedł czas rozstrzygnięcia naszego konkursu, w którym do wygrania były trzy podwójne zaproszenia na warszawski koncert formacji Acid Drinkers.

Jesienna trasa koncertowa Acid Drinkers przebiega pod hasłem „In Thrash We Trust”, zapowiada się więc hałaśliwa i energiczna impreza.

Litza na nowej płycie Illusion [WIDEO]

Koncert w warszawskim klubie Stodoła będzie jednym z przystanków tegorocznej jesiennej trasy Acid Drinkers. Grupa wystąpi tam już 11 listopada. Początek imprezy o godzinie 19.00, a przed Acidami wystąpią The Sixpounder i 8 Lat w Tybecie.

Bilety w cenach 49 PLN (stojące) i 69 PLN (balkon) do kupienia między innymi w serwisie Ticketpro.pl, a my mieliśmy dla Was trzy podwójne zaproszenia na ten koncert. Właśnie nadszedł czas rozstrzygnięcia ogłoszonej na łamach strony zabawy, a na występ Acid Drinkers pójdą:

  • Mateusz Bącik
  • Michał Jakubik
  • Kamil Studziński

Serdecznie gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą e-mailową, przekażemy wówczas wszystkie niezbędne informacje. Śledźcie naszą stronę, ponieważ już niedługo kolejne ciekawe konkursy. 


Początki Acid Drinkers sięgają 1986 roku, ale zespół zaistniał w 1990 roku po wydaniu przełomowego dla polskiego metalu albumu „Are You A Rebel?”. Od tamtej pory, pomimo zmian na stanowisku gitarzysty (niecały rok temu Jankiela zastąpił Robert „Bobby” Zembrzycki) grupa niestrudzenie dostarcza nowej, emocjonującej muzyki.

Najnowszy album Acid Drinkers nosi tytuł „Peep Show” i ukazał się we wrześniu 2016 roku. Po bardziej zróżnicowanym i klasycznie hardrockowym „25 Cents For A Riff” z 2014 roku, zespół pod przewodnictwem Titusa wrócił do mocnego łojenia, o czym świadczy utwór promujący to wydawnictwo, zatytułowany „Become A Bitch”.

Acid Drinkers – „Become A Bitch”

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Konkursy 442V  
3

Dżem w Stodole: wygraj podwójne zaproszenie na koncert [KONKURS]

rf | fot. Stodoła | 21 października 2019
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group