terazmuzyka.pl
Koncerty 307V  
rf | fot. Facebook WOŚP | 22 października 2019
0

28. Finał WOŚP w Warszawie w nowej lokalizacji [DATA, MIEJSCE]

Poznaliśmy pierwsze szczegóły 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbędzie się w innym miejscu niż dotychczas.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Koncert główny tym razem jednak odbędzie się w nowej lokalizacji, mianowicie na Placu Bankowym w Warszawie. Wstęp na imprezę będzie wolny. Ponadto prowadzona będzie całodzienna transmisja z przebiegu akcji w Telewizyjnym Studiu Orkiestry, które mieścić się będzie na Placu Teatralnym. Wkrótce poznamy więcej informacji na temat 28. Finału, w tym listę artystów, którzy zagrają na koncercie.

Celem zbiórki 28. Finału WOŚP jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Jak mówi Jurek Owsiak, prezes zarządu WOŚP:

Wybór tematu Finału to sprawa, nad którą zawsze pochylamy się długo i w szerokim gronie, konsultując z wybitnymi specjalistami z dziedziny medycyny. Temat, który wybraliśmy na 28. Finał dotyczy niezwykle istotnego, a nieco zapomnianego obszaru w polskiej służbie zdrowia. Widzimy to w dziesiątkach próśb o wsparcie, jakie dostajemy ze szpitali w całej Polsce. Mamy nadzieję, że Polacy po raz kolejny nam zaufają i że wspólnie zbierzemy środki, które pozwolą nam poprawić funkcjonowanie w kolejnej dziedzinie polskiej medycyny.

Fundacja zbierać będzie środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Należą do nich: lampy operacyjne, stoły operacyjne, diatermie, aparaty do znieczulenia, sprzęt monitorujący, urządzenia teletransmisyjne, aparaty RTG z ramieniem C, zestawy endoskopowe.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 1269V  
4

Nocny Kochanek zmienia plany koncertowe. Winna kanalizacja

rf | fot. Wacław Szacyło | 7 listopada 2019
Koncerty 314V  
3

Trupa Trupa rusza w trasę po Polsce [DATY]

rf | fot. Michał Szlaga | 5 listopada 2019
Koncerty 2084V  
8

Kiss wystąpi w Polsce w 2020 roku

rf | 3 listopada 2019
Koncerty 1810V  
1

John Dolmayan nie jest zadowolony z ostatnich koncertów System Of A Down

rf | fot. Frank Maddocks | 31 października 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group